Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekközül melyikre menjek...

Ezekközül melyikre menjek hogy fogyjak? Fontos! Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

A jóga órák 600ftba kerülnek. Van hatha, gerinc és stresszoldó jógánk.

A bérlte ára 5400Ft, 10 alkalmas. Van lehetőség kipróbálásra is, így az első óra ingyenes.

Van Pilates óránk is, ahol az árak szintén ugyanezek.


2010. okt. 7. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább gyűjtsd össze azt a pénzt amit jógára költenél, és vegyél egy bringát, aztán menj biciklizni, azzal többet érsz :)
2010. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy vegyél egy ugrókötelet az is jó :)
2010. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán menj el futni.Az ingyen van.
2010. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem fogsz lefogyni. Ha fogyni akarsz, minimum aerobicoznod kell.
2010. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a biciklizéstől meg a futástól miért ne fogyna?
2010. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezektől nem feltétlenül fogsz fogyni, aerobiktól, futástól és bicajozástól sem feltétlenül. Ha sokat eszel, akkor ezektől izmosodni fogsz, de fogyni nem. Csak akkor fogsz fogyni, ha KEVESEBB KALÓRIÁT VISZEL BE, MINT AMENNYIRE SZÜKSÉGED VAN.

Ez az egyedüli út, amikor nyilván besegít a sok mozgás, de attól alapvetően nem biztos hogy fogysz. A biztos út a diéta + mozgás.


Ennek feényében tehát érdemes olcsót választani, mert mindegy mit csináész, ha mozogsz. Fuss vagy bicajozz, de CSAK DIÉTA MELLETT, különben ha sokat eszel, akkor izmosodni fogsz, nem fogyni.

2010. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így gondoltam én is. :) De gondoltam az alap, hogy ha valaki fogyni akar akkor kevesebbet eszik. :)
2010. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jahm én mikor alig ettem és közben bringával jártam be a melóhelyre meg vissza, nekem nem tűnt fel semmi, csak egy haverom szólt be nekem 1 hét mulva, mikor taliztunk, hogy:

Szia, jé hova tűnt a melled? Ezek szerint fogytam :D

2010. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyan edzést nézz,ahol minimum 5-600 kalóriát elégetsz egy óra alatt.A jógát nem írtad,hogy milyen fajta,ezért gondolom tipikus női jóga.1óra/200kal,a pilates is kb ennyi.200 kalória kb 1 túrórudi.

Spinningelni menj,vagy olyanra,ahol biztosan megmozgatnak leizzadásig 180as pulzusig.

2010. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!