Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem meg anyumat,...

Hogyan győzzem meg anyumat, hogy majd nyáron elengedjen a barátnőmékhez Pestre aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

15 éves lány vagyok,nem iszok,nem cigizek,nem drogozok,nem járok diszkóba,egyáltalán semmi rosszat nem csinálok,annyi,hogy néha veszekedek a szüleimmel a jegyeimen(amik 3-as 4-esek.-szakközépiskola),de néha becsúszik egy-egy rosszabb is persze(2-esek,1-esek:/).

És hát féléve ismerek egy nagyon kedves lányt,aki olyan már,mintha a testvérem lenne,megbízok benne teljesen,és 2-szer volt nálunk(úgyhogy itt is aludt),meg 4-szer bejött a közeli városba(tehát nem aludt nálunk,csak velem volt,sétáltunk egyet a Duna parton,hülyéskedtünk,beszélgettünk.Ő az,akivel tényleg mindent meg tudok beszélni.Mindenben segít,sosem akarom elveszteni,tényleg igazi jó barát.Anyum is nagyjából kiismerte őt,bár még egypár itt alvás kell ahhoz,hogy tényleg belássa,hogy ő egy rendes lány.Ő sem iszik,nem piál,nem drogozik,és nagyon kerüli a diszkókat,amit meg is értek.A családi háttér(nagyjából ismerem a szüleit) egész jó,voltak külföldön is(nyugaton:D),szóval hogy is mondjam,rendes emberek a szülei.Dolgoznak.Mindkét szülője magyar és van két testvére.Pesten laknak.(ezzel nem árultam el túl sokat még,azt hiszem).És kérdeztem egyszer anyumat,hogy elmehetnék-e majd nyáron hozzájuk?És azt mondta,hogy ő nem enged Pestre.(persze,elhiszem félt..világváros,veszélyes terep,oké..dehát a vidámpark megengedett szerintem,ott már voltam velük is-anyumékkal.)

Aztán én meg nem akarom átverni anyumékat,hogy itt vagyok,ott vagyok,közbe meg Pesten vagyok(jelzem két órára van Pest tőlünk).Szóval majd nyáron elszeretnék oda menni,szeretnék ott aludni.De mégis hogyan győzzem meg anyumat arról,hogy elengedjen?(keresztanyám nagyon befolyásolja anyámat,ő biztos lebeszélné-.-)


2011. ápr. 2. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nah velem is ez volt a helyzet olyan 12-13 évesen.

Nekem anyum nagyon határozottam kijelentette ,hogy nem... :S

aztán elkértem a barátnőm apukájának a számát,felhívta gondolkodott. és végül kimondta...(napokkal később)

szerintem engedd egy beszélgetésre a két szülőt. :)

2011. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is anyukád beszéljen a lány szüleivel, hogy felügyelet alatt lesztek, és semmi olyat nem fognak engedni, ami a részéről már nem férne bele a dologba. Én így simán elengednélek, bár megpróbálhatnál a jegyeiden is javítani, mert ezek így csapnivalóan rosszak.:S De ha a szüleidnek ezzel nincs gondja, akkor oké.
2011. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van és nekem is.Ha jövőre nyelvvizsgát szeretnék németből(középfokút MINDENKÉPP,ha tűzön-vízen kell át is mennem,akkor is leteszem).Köszi a tanácsokat,anyummal majd felhívatom az ő szüleit.És persze lenne felügyelet,Ceglédre mennénk fürödni vmi Aquaparkba.Nem ismerem azt a helyet,de nem fulladnék bele a vízbe.Természetesen mi is elvinnénk a barátnőmet Bécsbe.:) az ő szülei engedik,akkor az enyémnek is kéne.

Javítani akarok!:D

2011. ápr. 8. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!