Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem mehetek. Hogy nyugodjak bele?

Nem mehetek. Hogy nyugodjak bele?

Figyelt kérdés

Lenne egy koncert péntek este, itt Pesten. Nem mehetek el, mert nincs kivel, idegennel meg szintén sehová.

Már kezdek belenyugodni, de a remény mindig ott pislákol valahol messze. Ha csak rá gondolok, hogy 10 km-re lesz tőlem, sírógörcsöt kapok.

Mit tegyek? Mivel tudnám esetleg rávenni a szüleimet, hogy elengedjenek? Vagy mit tegyek, hogy ne törjön rám ez az érzés.

Elkeseredett 15/L.


2011. ápr. 6. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Ez így van rendjén. Örülj hogy ilyen féltő szüleid vannak...
2011. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De nem! Máskor elengedtek mindenféle piszok helyre - gyárakban rendezett death metal koncert, sörkert, a barátnőmmel. Ott elég veszélyes arcok voltak.

Ez meg egy japán rockzenész a Petőfi Csarnokban, ahol csupa színes ruhás bolondos lány meg fiú lesz. Nem értem... csak ez a bajuk, hogy nincs kivel... :(

2011. ápr. 6. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyedül akarsz menni? A te korodban barátnő vagy barát nélkül én nem mentem volna el egy koncertre sem... És most sem mennék egyedül, úgy nem olyan jó... De te tudod! :)

Ha nagyon akarsz menni, próbáld meg rábeszélni valamelyik barátodat, hogy menjen veled, hátha úgy elengednek...

24/N

2011. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretek barátnő nélkül én sem menni, de aki eljönne velem, annak nincsen pénze rá. Most viszont, egyik távoli haverom jön, ha anyáékat meg tudom győzni még ma, akkor talán vehetek jegyet...
2011. ápr. 7. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy féltenek, majd elmész legközelebb.
2011. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miyavi :)

Én is megyek, egyedül... 16 éves vagyok.

Ha sikerül meggyőzni a szüleidet, mehetünk együtt, hogy ne legyél egyedül! :D

16/L

:)

2011. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

ma 00:10

Én ennyi idősen, mint Ő egyedül jártam KÜLFÖLDRE koncertre. Németország/Bécs/Franciaország/Oroszország.

Senki nem fogta a kezem, a szüleim elengedtek mert bíztak bennem és ha tiltják, csak ellenük fordulok ezzel tisztában voltak ( tapasztalták)

Én sosem éltem vissza a bizalmukkal, mindig rendesen viselkedtem és vigyáztam magamra.

Szerintem nem kor kérdése, jó nyilván 12 évest nem engednék én sem, de a mai világban 5 évesen már elég önálló az ember úgy gondolom, főleg aki Miyavit hallgat :)

2011. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy próbáltatok segíteni.

Sajnos, nem mehetek. Most nincs is rá keret, de az lenne a legkevesebb. Apa pillanatok alatt összeszedné, ha rólam lenne szó, ezt ma mondta is. De anya még mindig kitart amellett, hogy nem nekem való. Sajnos nem tudom megérteni.

Aki megy, és látja majd Miyavit, azok szerencsések! Bulizzatok egy nagyot! :)

Én meg addig csak kisírom magamból az egészet... =(


Ha készítetek képeket(ha lehet), akkor jelezzetek majd ide:

[link]


Egyébként délutántól ott leszek a környéken, hátha meglátom valahol őt, vagy a turnébuszt!

2011. ápr. 7. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!