Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek 12 éves srácnak a...

Mit vegyek 12 éves srácnak a szülinapjára? Ötletek?

Figyelt kérdés
Nemsoká lesz a sógorom(aki 12 éves) a szülinapja. Én már nem tudom mi a "menő" a mostani 12 éves srácok körében. :S Divatosan öltözködik, gördeszkázik, csajozik, sokszor idősebbekkel lóg, nem egy "szentéletű"... :) Pár ötletre lenne szükségem, mit is vehetnék neki... Ár kategória: max 5000 ft( mert nincs több :( )
2011. ápr. 8. 01:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem valami menő baseball sapkát:DD

Nálunk most mindenkinek ez van:D

12/L


(ha gördeszkázik akkor újat,de látom nem futná:SSS)

2011. ápr. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
görkorcsolya. Valamelyik hírdetési oldalon már kapsz 3000 ft-ért is. www.ad6kap6 pl.
2011. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
óvszert =)
2011. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
meg szexuális kiegészítőket XD
2011. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
valami jobb pólót.
2011. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. nálunk ez már 10-11 éves korunk óta úgy megy hogy megkérdezik mit szeretnénk és akkor ha ruha vagy valami ilyesmi elmegyünk és kiválasztjuk..

szerintem kérdezd meg tőlee hogy mit szeretne és mondd hogy nem tudom lehetőég nincs..:DD

2011. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is a sapira gondoltam, de vehetsz neki gumi-karkötőt ("szex-karkötőt", mert ezen az oldalon így mondják), ha jó helyen keresed, párszáz forintért 10-et kapsz... én pl. nagyon bírom őket..
2011. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
egy üveg bort!!!most az a menő
2011. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát az előző hsz-en akkorát röhögtem XD még hogy bor =) am meg az a legjobb ha megkérdezed,lehet jobban örülne a pénznek
2011. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
annak idején nekem a keresztapám egy jansport táskát vett, ami akkor még nem volt divat és elterjedt, de azóta is azt használom mert nagyon jó minőség! szóval szerintem érdemes olyat venni, ami tartós, még ha több pénz is, magának úgyis azt vesz, amit akar, erről viszont emlékezni fog rád.
2011. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!