Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek egy 15 éves lánynak...

Mit vegyek egy 15 éves lánynak a szülinapjára?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

zenei CD, ékszer, smink, ruha, pénz, könyv

csak mert én pl megvesznék ezekért:

[link]

[link]

[link]

[link]

ennek pedig rettenetesen örültem:(sokat lehet belőle tanulni)

[link]

14/L

2011. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy milyen a kapcsolatotok, tehát anya-lánya, apa-lánya, barátnője vagy, a pasija vagy... stb. ha megírod, kitalálok valami jót. És azt is, hogy milyen stílusa van, egy kis jellemzést róla. :)
2011. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy értem, írd meg, milyen a stílusa stb.
2011. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a barátnője vagyok,de a stílusát nem igazán tudom jellemezni,ő átlágos.
2011. okt. 18. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szent johanna gimi 1
2011. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok

hacsak nem a legjobb barátnője vagy akkor ne az általam ajánlott könyvek közül adj.

2011. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az vagyok, aki kérdezte, hogy milyen kapcsolatban vagytok. :)

Tehát, szerintem ne vegyél sablon tárgyakat, mint pl. plüss, fülbevaló stb., hanem szervezz egy egész napos (najó, félnapos :D) programot, menjetek el moziba, kajálni, esetleg este bulizni, berakhatsz a programok közé valami különlegeset is, pl. bowling, vagy elmehettek manikűröshöz/pedikűröshöz együtt, persze ha ez nálatok nem megszokott, ezt is élvezni fogjátok. :D És persze adhatsz neki egy kicsi ajándékot is, de az legyen személyre szóló! Pl. ha van kézügyességed, lerajzolhatod az egyik fotótokat, amin csak ti vagytok, készíthetsz valamilyen szép karkötőből 2 db-ot, ez lesz a barátságkarkötőtök. És mellé adhatsz egy kis bonbont+képeslap/ajándékkártya. :) 15/L

2011. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A te lányod bazzeg !!!!!!! Nem az enyém ! Ha nem tudod az azt jelenti hogy rossz anya vagy mert nem ismered a saját gyerekedet . De ha már ennyire elcsesztél mindent akkor miért nem kérdezed meg tőle hogy mit szeretnél hidd el nem fogja elrontani a meglepetés örömét !! Sőt jobb is mert nem lesz csalódás az ajándék miatt .
2011. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnője....nem a lánya.
2011. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
leírtam már hogy én az egyik barátnője vagyok....pár hónappal még idősebb is nálam,hohy lehetnék az anyja.?
2011. okt. 20. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!