Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felszeretném dobni a szobámat!...

Felszeretném dobni a szobámat!? Dekorációs tippek, ötletek, díszités bármi!

Figyelt kérdés

1 éve költöztünk új házba és most átalakítom a szobám,nemtudom olyan kedvem van :D

Most vettünk új ágyat,függönyt,szőnyeget stb szóval már csak dísziteni kell.

Ezeket csináltam eddig:

Mivel látszik a csövem (vagyis nem a fallban van benne) és ez zavar ezért rá tekertem a függönyt vettem ilyen szuer lepkéket azokat rá tűztem és nyomtattam retro fekete-fehér képeket a köré csináltam színes keretet (csíkos-négyzetes stb..) kb 20-at ezeket lefogom lógatni a csőről.

Sok ablakom van ezért azokat kifestettem mindenféle mintával.

Van a szobába egy olyasféle "válaszfal" nem tudom elmagyarázni egy ajtó féleség és erre csináltattot anya függönyt ezt most tettem fel erre pedig karikákat/pillangokat tűztem..

Van egy falam azt teli festettük/rajzoltuk/firkáltuk barátnőmmel.

És a szobaajtóm ilyen elhúzhatós (fa) erre pedig egy hatalmas naptárat csinált apa (parafatáblából) és oda ilyen nagy lapoat lehet kitűzni ilyesmi:

[link]


Aztán most szeretnék valahonnan színes dobozokat szerezni/vagy csinálni jó sokat és van egy nagy polcom és teli rakni velük és becímezni,hogy :lakkok,plüssök stb..


Ez nekem nagyon bejön :DD


Jöhetnének még tippek,meg lehet kérdezni is,hogy mik vannak itthon,saját kézzel is készítek szívesen meg venni is veszek,teljesen mindegy..


Ha valaki gondolja a szobáját is leírhatja.


2011. ápr. 10. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is dekorálni akarom majd:))Nyáron valószínűleg újrafestik és azért(is)

Esetleg valami színes ágytakaró, vagy párnák feldobják a szobát(nem kell venni varrógéppel vagy ha türelmes vagy kézzel is csinálhatsz:)))

Megcsinálhatod azt is, hogy fogsz egy madzagot és arra csiptetsz képeket, tök jól néz ki(bár ahogy elképzelem erre már nincs hely)

Vagy azt hogy fogsz egy parafa táblát, és arra tűzöl fel képeket, amolyan "feltöltődés fal"-kéntt, azaz, ha rosszkedvűen ránézel jobb kedved lesz a képektől:)

2011. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is nem rég dekoráltam. Kitettem régi bakelit lemezeket (Beatles, Cseh Tamás,stb), kiraktam régi posztereket (Nirvana,Beatles ,Bob Marley, Kispál) , Andy Warhol stílusú plakátokat [link] , egy Jimmi Hendrix óriás plakátot (erre vagyok a legbüszkébb : ) ) [link] , aztán tettem ki Hundertwasser képeslapokat ( [link] , van régi Coca Colás fémtáblám. A szobámat még feldobja egy rózsaszín só lámpa, de szeretnék még beszerezni egy láva lámpát is. A függönyös sárgák, és színesek, a fal is sárga és van egy választófalam , ami üvegtégla. Még van a padlón egy kisebb szőnyeg, ami olyan mintha fű lenne , és kicsit belesüpped a lábam. Elég egyedi hangulata van a szobámnak, talán legjobban a hippi stílus illik rá. : ) Szerintem az a legjobb ha kreatívan dekorálsz, és olyanra csinálod meg, amiben jól érzed magad.
2011. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Uh de klassz lehet a szobád.

Én igazából most ezekre a "modern" szobákra vagyok rákkatanva,de ez a hippis is iszonyú jó lehet :DD

Most lehet,hogy röhögni fogtok,de ilyesmi a szobám:

[link]

Csak sokkal-de sokkal színesebb,de az ágy/kanapé az ugyan ilyen meg a lámpák,meg az én tükrömnek ilyen vas vagy micsoda van a szélén körbe :D


A szőnyegem meg vörös és ilyen szőrős :D


Mondjuk így elé nehéz elmondani,de ehez a szobához tudom a legjobban hasonlítani,mert mikor még pici voltam akkor csináltuk ezt a házat és erre a szobára mintáztuk és most visszaköltöztünk átalakítottuk és még kicsit szeretnék rajta.

Meg van egy lávalámpra az asztalon.


Amúgy egyáltalán nem zsúfolt a szobám azért akarom kicsit alakítani.. :D

Rózsaszín az nincs a szobámban és ahogy belépünk a szobámba ott az ajtó és egy ilyen "folyósó" szerű rövid szakasz és ezen a szakaszon van a fürdőszobám és úgy a szobám..remélem értitek :DD


Köszi a válaszokat..

2011. ápr. 10. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem kaphatnánk képet a szobádról? :))
2011. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De tölthetek fel.

De már nincs rá szükég,mert hazautazott keresztanyum,szóval megoldodótt minden,hozott egy csomó jó cuccot :DD

köszi a választ..majd megpróbálok csinálni képet ahol nagyából látszódik az egész :D

2011. ápr. 12. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké :) Megköszönném,mert én is éppen díszíteni szeretnék :)
2011. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gyúrjál sokat, mert nehéz lesz
2011. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!