Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adnátok nekem dekorációs...

Adnátok nekem dekorációs ötleteket hogy milyen legyen a baba szoba?

Figyelt kérdés
Kislányunk lesz, és szeretnénk a férjemmel kialakítani egy baba sarkot és nem tudjuk milyen legyen a fal... Tapéta?vagy festessük ki a sarkot? minták?Matricák?... Bármilyen ötlet érdekel és ha van képetek az ötletröl az is érdekelne. Sőt ha tudtok olyan dekorációs üzletet Budapesten ahol megtudunk vásárolni mindent akkor azt is meglesnénk. Köszönjük.
2011. ápr. 17. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi fali matricát raktunk fel!
2011. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mi épp tegnap festettünk ki a gyereksarkot (sajna nincs külön szobája).

ilyen lett:

[link]

(remélem, jó a link)

a csíkot kimértük, a széleit ragasztószalaggal leragasztottuk, hogy ne fessünk túl a területen. maszkolófólia (pantone boltokban kapható) hátuljára felrajzoltam a felhőket és a repcsit, kivágtuk, felragasztottuk. festettünk, megszáradt, leszedtük. kb 3 óra volt az egész művelet.

2011. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a maszkolófólia öntapadós fólia, így felragad a falra. gondolom jó még öntapadós tapétával vagy bármilyen olyan megoldással, ami felragad a falra.
2011. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmik vannak a falon,gyúrmaragasztóval raktam fel....a babám imádja őket....


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Off: unikornisz, nagyon klassz lett!!! :-)
2011. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon jól néznek ki! Én arra gondoltam hogy festetek egy keretet. Olyan lenne mint egy festmény, csak mesefigurák lennének a főszereplök. Mit gondoltok? Ha van még más ötlet, szivesen látom :)


[link]


Unikornisz, tényleg klasz lett!

2011. ápr. 17. 15:01
 9/9 anonim ***** válasza:

úúúú, ez nagyon jó! Én pont ma délután gondolkodtam hasonló ötleten, mert nem akarjuk szanaszét fúrni a falat, viszont így nem tudjuk kirakni a meseképeimet. átvillant az agyamon, hogy felfestem az egészet, képestől, keretestől :)

szerintem jó ötlet, akrilfestékkel simán meg lehet csinálni, fog a falra, már próbáltam.


a dicséreteket köszönöm.

2011. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!