Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segitenétek keresni ilyen...

Segitenétek keresni ilyen iskolát?

Figyelt kérdés

Jövőre ballagok az Általánosból és valami oylan iskolát szertnék amit nem a beton vesz körül hanem a természet fák park erdő hogy jól érezzem magam tanulás közben is:)

Mondanátok ilyen Gimnázumokat?


2011. ápr. 12. 11:47
1 2
 1/13 Lollipop Girl ***** válasza:
100%

Debreceni Egyetem Balásházy János Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakközépiskolája,Gimnáziuma és Kollégiuma.

Az iskola Debrecen mellett Pallagon található gyönyörű környezetben.Imádok ide járni.Jó a társaság mindenki jóba van mindenkivel.A koliban lakom mivel vidéki vagyok és nagyon jó szinte olyan mintha már felnőttek lennénk úgy kezelnek minket és nem lekezelően mintha ovisok lennénk,hanem megértik a problémáinkat és ha kell segítenek.Fel kell járni szilenciumra és ott segítenek a háziban.Van matek korrep,fözőszakkör,varrószakkör,média ahol filmet készítünk.Minden tökéletes.Imádom.

2011. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez nagyon szimpatikus:)

Köszönöm szépen remélem ha odda megyek még találkozunk:)

2011. ápr. 12. 12:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
babits mihly gimnázum, negyedik kerület, a farkaserdő mellett van közvetlenül, és a társaság hihetelen jó, nemmelessleg nem egy gyenge hely:D
2011. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaja babits :) oda járok és nagyon jó hely de azért jó lenne tudni hogy hol laksz...
2011. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

még több mint 1 éved van ballagásig

talán ha megmondanád hol laksz

meg hogy milyen tanuló vagy

2011. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz?
2011. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Ne viccelj már :D ez fogja formálni a jövődet? Hogy van-e park a közelben ? Ennyi erővel jelentkezz oda,ahol a legjobb a büfé :D
2011. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

vagy ahova közel van a meki:D

nem így kell iskolát választani a kertetekbe vagy az erdőbe meg amúgy is ki tudsz menni:)

2011. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 :) :) :) ***** válasza:
52%
az 1.nagyon jól hangzik csak én sajnos nem Magyarországon lakok és gimibe nem szeretnék magyraba menni esetleg egyetemre vagy fősulira..
2011. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Én csAk főaulit tudok ilyet. De az nagyon jó! Budapesti Corvinus egyetem budai campus:) Jó a büfé,sok kert van a suliban. Szünetben is kiülhetsz. Kertészmérnök képzés van ott,meg élelmiszermérnök..
2011. ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!