Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olcsó utat keresek Moscowba....

Olcsó utat keresek Moscowba. Segítenetek keresni?

Figyelt kérdés
Valaki tud nekem mutatni egy linket ami olcsón kivisz Moszkvába, olcsó szállás (de jó) és minden ilyen, csak olcsón legyen az egész utazás.
2011. aug. 29. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy link nem fog kivinni Moszkvába. ☺
2011. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Moszka nem olcsó város.A szállások elég drágák.

MI anno annak idején Malévval mentünk Moszkvába.

Megnéztem neked és találomra beírva időpontot nem olyan vészes a malév ára.oda-vissza kb: 100-120.000 forintból meg lehet járni a repülést.

Szállás ügyben nem tudok segíteni,mert mi ismerősnek fizetünk szállást,és az nagyon olcsó volt.

2011. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy hete olvastam hogy mindennap indul budapestről vonat moszkvába.Tetszett a dolog,utánanéztem:35 óra az út,140 eur körüli ár oda-vissza útra.Ha érdekel akkor:google Budapest-Moszkva vonat
2011. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én az 1000út utazási irodát ajánlom. Mi rajtuk keresztül foglaltunk tavaly szállást és olcsóbb volt, mintha direkt a hotelben foglaltunk volna. És nem mellesleg rajtuk keresztül lehet vízumot is intézni, ami így jóval egyszerűbb, mint személyesen a követségen :)

[link]

De sajnos Moszkva nem az az olcsó hely, így még a legolcsóbb megoldás is elég költséges nyaralás lesz...

2011. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!