Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ez a csaj? (Bővebben...

Normális ez a csaj? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj, 6.-as (!) , nem a bnőm (isten ments!) és nem is volt. Szóval az eredi hajszíne világosbarna, és befestette az egész haját világosszőkére kb 1 éve... Most a szőke haját átfestette feketére. Szerintem nincs rendben neki valami... A facebook-os képein vastagon feketével van kikenve, és pucsít. Úgy néz ki a képeken mint egy 14 éves amikor csak 12... Szerintem az iskolába is kikeni magát de nem biztos mert nem egy iskolába járunk. Én se vagyok egy angyal, de az hogy egy ilyen kisgyerek (énis 6.-as vagyok) kikeni magát, hetente váltja a pasiait, pucsít a képeken, és festeti a haját az már borzasztó. Az anyja helyében két akkora pofont lekevertem volna neki hogy azt is megkérdezné a gyerek hogy megfésülködhet-e... De az ilyen szülő is milyen... -.-" Én még 6.-ban egyszer kikentem magam, indultam az iskolába, anya észrevette h elől van a szemcerka (pedig halvány volt) Visszahívott és akkora pofont levágott hogy két hétig beszélni se tudtam xDD De tudtam h csak jót akar hisz az ilyen lányokból, mint akit fentebb említettem, azokból lesznek pedofiláldozatok... Nincs igazam????


13/L


2011. ápr. 27. 17:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Uhh, szép lehet nálatok a családi béke :S Csak mondom, hogy a lehet legrosszabb megoldás, ha egy szülő megüti a gyerekét... De amúgy igen, igazad van, az a lány is egy hülye kis p*csa lehet, ha ennyi idős és már festi a haját, meg ilyesmi, biztos nem foglalkoznak vele a szülei, vagy a szülei is hülyék. Van ilyen. Mondjuk a te anyukád se a normalitás netovábbja... :-/
2011. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem igazad van, nekem sem tetszene, mikor én voltam 6.os, még a tanártól is kapott dorgálást az ilyen lány, a hajfestésnél még a szülőt is behívták, hogy megkérdezzék, ez most helyénvaló dolog szerinte? Most már mindent lehet, sajnos... Ilyen lett a világ. Akinek nem inge, az meg nem veszi magára, mint én sem, máig nem sminkelek. 23/N
2011. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amugy 1. az anyukám tudja hogy nem értek a szóból... most mondja az hogy jóvan kislányom ügyi vagy menj csak szépen kikenve. Mert bevallom, amíg nem folyamodik senki olyanra hogy hozzámér, addig élem a saját életem, úgy tekintek mintha senki se lenne körülöttem és nem hallgatok senkire, amire nem vagyok büszke, és próbálok leszokni. amúgy megtette a hatását, mert már csillámot se teszek az arcomra... És anyukámat nagyon szeretem és ő is engem és nincs köztünk semmi zűr-zavar :))
2011. ápr. 27. 18:14
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem miért zavar téged, és miért ütöd bele az orrod más dolgába. Mindenki a maga háza söprögessen. Amúgy anyukád túl hevesen reagált, nem szabad egy gyereket bántani , főleg nem ilyen hülyeségért. Ha ő ki van sminkelve és k.rvás, mit érdekel téged? Inkább töltenéd valami hasznossal az idődet.
2011. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Én csak sajnálni tudom az olyanokat akik ilyenek mint ez a kislány. De a hozzád hasonlókat még jobban tudom sajnálni. Minek írtad ki a kérdést? Hogy elmondjuk hogy igazad van és az a jó amit te csinálsz? De hiszen ezt te is tudod. Vagy csak féltékeny vagy arra a kislányra? Nem kell ne aggódj! Te csinálod jól.
2011. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
*háza táján (kimaradt)
2011. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyik őtöknek sincs szerintem teljesen igaza.

Nem normális ha 6.ban festett haj meg minden,e az se,hogy akkora pofont kaptál,mert halványan kivan festve a szemed.

Én most vagyok 15 éves és festem a szemem,de 6-ban vagyis 13 évesen már kezdtem próbálgatni (szájfény,szempillaspirál stb..) aztán 8ban meg más halványan festettem magam,mint most is.

Amikor meg h*lyén csináltam meg a sminkem és elindultam volna őgy suliban, (szerencsére) anya meglátott és elkezdett nevetni ,hogy komolyan gondolom-e,hogy így megyek? mondtam,hogy igen..erre lefotozott megnéztem és szégyeltem magam és nevettünk egy jót..lemosta és csinált egy szolidabbat és normális sminket :)

Korrektebb megoldásnak láttom,minthogy lekevert volna egy nagy pofont.

2011. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Uram isten...

És ez most nem csak a kiscsajra vonatkozott, hanem rád is!

Egyébként elősször is

A pedofiloknak édesmindegy, hogy ki van-e az illető sminkelve, sőt, a pedofilok a fejletlen kislányokat szeretik, szóval a kettőnek a legtöbb esetben semmi köze nincs egymáshoz.

A másik meg

Ne is haragudj, de anyukád szerintem nem teljesen normális. Alapból, ha jót akarok a gyerekemnek, akkor elmagyarázom neki, hogy szerintem mért nem kéne 12 évesen sminkelnie, hogy miért káros, illetlen..stb(bár én nem teljesen így gondolom, de most ez mindegy) nem pedig szó nélkül össze vissza verem. Szerintem mintkettőtök szüleivel súlyos gondok vannak.

2011. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én ezeket, amiket ez a 12 éves lány csinál, soha nem csinálnám, de anyukád sem normális, hogy azért pofozott fel, mert kicsit ki volt festve a szemed. 14 éves vagyok, és alapozó nélküli fejjel ki nem lépek az utcára, az én anyukám se nagyon örül neki, de ilyet, úristen. O_o
2011. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
mondok durvábbat: osztálytársam most 7. es de már 5.- ben elvesztette a szüzességét. most egy 17 éves sráccal jár. 2 centi alapozóréteg, vastagon kihúzva a szeme. énektanáromat idézve: úgy néz ki mint egy múmia. facebookon melltartó nélküli(!) képek vannak róla. csak egy szinte átlátszó tanga van rajta. és a pasija meg természetesen minden héten ott alszik náluk... mindez 13 évesen. úgy néz ki mint egy 20 éves...
2011. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!