Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek normális a csaj,...

Szerintetek normális a csaj, vagy én vagyok hülye?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban, akit mindenki utál. Én, és a legjobb barátnőm tűrjük el nagy nehezen, de minket is nagyon idegesít, csak ha elhajtanánk egyedül lenne. Mi a barátnőmmel mindenkivel egytől-egyig kijövünk az osztályban, és a fiúk is mondják nekünk, hogy miért nem küldjük el a csajt(nevezzük "A"-nak.)


"A" nagyon nagy pofájú, azt hiszi,hogy mennyire jó nő, de mi speciel egy pasiról sem tudunk aki akart volna tőle akármit is. Nagyon vékony a csaj, és most az anyukája fogyókúrára fogta mert már nem látszanak ki a bordái! Semmi melle/feneke nincs, valami eszméletlen lapos a csaj.


Amiért feltettem a kérdést, az igazából az, hogy mostanában állandóan engem fikáz,azért mert többnek nézek ki a koromnál, meg hogy van seggem és "számára elfogadhatatlan méretű"(80/C-s) mellem van. Meg most azzal van megáldva, hogy mennyi fiú barátom van, és hogy mennyire gáz, mikor megfordulnak utánam a pasik.

Ma a fiúk az osztályban ezért úgy beoltották, hogy majdnem sírt.


Nektek erről mi a véleményetek?

14/L(8.o)


2011. ápr. 7. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nagyon gáz, de komoly bajok vannak vele. az anyukája elmebeteg, és ő maga is anorexiás és itt vezeti le a feszültséget, természetesen irigy a nagy melleidre, hogy megfordulnak utánad a pasik, stb. erre ki ne lenne irigy?

egyszerűen irigykedik.. tényleg akkor ne foglalkozzatok vele.

2011. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát,azért nem anorexiás, mert bíz enni rendesen,csak nem hízékony tipus. Most hízott egy kicsit, és fogyóznia kell..


Amúgy igazad van, lehet csak irígy, de a barátnőmnek sincsenek kis mellei, és őt mégsem fikázza.

2011. ápr. 7. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Irigy. Ennyi, szard le. Nem kell azért barátkozni valakivel csak hogy ne legyen egyedül... Ne legyél vele bunkó, de te ne menj oda hozzá. Egy idő után rá fog jönni hogy vele van a baj. Vagyis igazából nem vele hanem az anyjával.
2011. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobb is ha Te nem vagy olyan sovány, mert az nagyon nem egészséges!
2011. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sose megyek oda hozzá, mindig ő jön oda beszélgetni, meg hogy kísérjük el retyóra meg a büfébe..

Amúgy nem is szeretnék olyan sovány lenni mint ő.. :D

2011. ápr. 7. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
"de mi speciel egy pasiról sem tudunk aki akart volna tőle akármit is." Mert ugye ez számít.. Ki tudja, ez csak a te verziód. Lehet hogy egy fiú az osztályodból teljesen mást mondana. Ha meg igaz, már leírták a választ.
2011. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a csaj meg az anyja egyaránt hülye.
2011. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy beoltották?? (Nem leoltották??) Azaz elküldték melegebb éghajlatra
2011. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!