Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves voltam mikor a szüleim...

12 éves voltam mikor a szüleim elvaltak.1 évre ra apum talált magának barátnőt. Egy darabig nagyon hanyagolt. Majd többször is nálunk aludt a bnője es hát át hallotam őket sex közben. Nemtom tehetett e ez bennem kárt? Lehet h igen csak hülye kerdes.

Figyelt kérdés
Elég kínosan éreztem magam éjjelente. Volt h nem is aludtam. Mikor szóltam apunak h hallani őket, szó szerint lehülyezett es azt mondta h mar elég nagy vagyok(13 évesen? ). nem tudom miért mondhatott ilyet. Egész éjjel csak sírtam. Pedig biztos ők is hallotak engem. Aztán kezdtem azt hinni h tényleg csak én képeződöm. pedig el kellett őt fogadnom mert apummal lakok. Azóta is kicsit furcsán állok hozzá ehhez a témahoz. Szerintetek túlreagáltam a dolgokat?
2011. máj. 4. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Apukádnak nem így kellett volna reagálnia, hanem meg kellett volna beszélnie Veled, hogy ez felnőttek között teljesen normális dolog. Mármint a szex.
2011. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Snowpehely ***** válasza:
Aztuti, hogy apudat nem erdekled. Ha ennyire semmibeveszi a gyermeke erzeseit... Te meg probald estenkent, elalvas elott a fejedre huzni a parnad, vagy zenehallgatas kozben elaludni, es ne gondolj arra, hogy mi tortenik odakinn.
2011. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És anyud hol van??
2011. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Édesapád akkor lett volna korrekt, ha először is elnézést kér a zajongásért, másrészt elmagyarázza, hogy a szex normális dolog két egymást szerető ember között.

Tekintettel kellene lenniük arra, hogy esetleg a szomszéd szobában a gyerek esetleg aludni szeretne.

Mi a Párommal egy ideig az Ő szüleinél laktunk, de amikor szeretkeztünk, mindig ügyeltünk arra, hogy ne hallja meg senki, mivel a mellettünk lévő szobában ott aludtak a szülei. Most már külön lakunk tőlük, de nyáron, amikor az ablak nyitva van éjszakára, akkor sem üvöltözünk, mint az elmebetegek. :) Számításba vesszük azt is, hogy esetleg a szomszéd nem venné jó néven, ha a mi nemi életünk miatt nem tudna pihenni.


Az viszont egyáltalán nem normális, hogy Apud elhanyagol és lehülyéz. Beszélj Anyukáddal, hátha tud segíteni!


26/L

2011. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

anyummal nem jövök ki tul jol. igaz már 17 vagyok,es nem zavarnak, csak kivancsi voltam h 13 évesen lehet h én nem értem még h mi van. de akk ezek szerint mégse. kösz a válaszokat


17/L

2011. máj. 4. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!