Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » HELP Fontos! Teljesen szomorú...

HELP Fontos! Teljesen szomorú vagyok. Sokat hazudtam anyukáméknak már többször is mindig igyekszik anyukám hogy meglegyen mindenünk. és meg is van mindenünk és én mégsem becsülöm. Nagyon szégyenlem magam Mit tudnék tenni hogy ez ne legyen így?

Figyelt kérdés

úgy érzem hogy mindent elrontottam,hogy már nem bíznak bennem annyira mint a legelején.mit csináljak??:(teljesen padlón vagyok annyi csalódást szégyen okoztam már egy féregnek érzem magam:Smit tudnék tenni hogy változtassak ezen??

13/F


2011. máj. 19. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj anyukáddal! Öleld át, mondd neki, hogy mennyire szereted.

És ne érezd magad féregnek! Biztos nem vagy az.

Az őszinteség fontos! Milyen dolgokban hazudtál neki?

2011. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is jártam hasonlóan. Nekem akkora bűntudatom volt a hazugságok miatt, hogy bevallottam mindent. Szerintem ezzel te is jól járnál. Pár napig nagyon fognak haragudni, de aztán rájönnek, hogy azért mondtad el, mert bízol bennük. Onnantól pedig már csak rajtad múlik, hogyan szerzed vissza a bizalmat. pl.: segítesz a ház körül vagy csak szimplán időben hazaérsz stb. ;)
2011. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, már az egy nagyon nagy előrelépés, hogy belátod, rossz dolgokat tettél (hazudtál, becsaptad anyukádat stb.)

Az meg pláne, hogy szeretnél rajta változtatni.. Ez nagyon becsülendő dolog. Biztos vagyok benne, hogy anyukád is így fogja gondolni, ha elmondod mindezt neki is...

Szóval ne aggódj, csak mond el ezeket neki, és onnantól fogva próbálj meg őszinte lenni hozzá minden helyzetben.. :)

23/N

2011. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben.bár nagyrészét tudja és szokta mondani hogy teljesen emgunta az életté elvan keseredve és tudjátok mia legrosszabb ebben?hogy mindenről ÉN tehetek na ezért érzem magam féregnek.mostanába mindenen elszomorodok és ha belegondolok hogy miket is csináltam a sírás elkap:'(
2011. máj. 24. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!