Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Visszahúzódó vagyok?

Visszahúzódó vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos iskolában nem annyira beszélek csak 2-3 osztálytársammal.A többiekkel nem beszélek.Van mikor felelés van akkor nagyon félek,nem tudok semmit.Otthon pedig nagy a száj.Ha egy rokonnal találkozunk akkor meg sem mukkanok.Mit tegyek ez ellen?És akkor én visszahúzódó vagyok?
2011. máj. 4. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nekem otthon sem nagy a szám...
2011. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Én is pont ilyen vagyok. Itthon anyuékkal akár kiabálok is, de másnál nem hiszem hogy mernék. Igen, visszahúzódó vagy, nem szívesen beszélsz, ha kell, akkor is keveset. Ez nem is baj, inkább legyél ilyen, mint (osztálytársaiddal) nagyszájú, beképzelt kis senki. Ha változtatni szeretnél ezen, tökéletes alkalom ha pl ballagsz középiskolába, és ott senki sem ismer, új életet kezdhetsz, ott tudsz változtatni..
2011. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Nincs veled semmi baj nem lehet mindenki nagy dumás. Az sem jó ha állandóan fecsegsz de egyetlen értelmes mondat sem hagyja el a szádat. Mint a legtöbb kamasznak akik csak bulikról meg szexről képesek beszélni. Nem muszáj olyannak lenned mint mások. Sok beszédnek sok az alja.
2011. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisz1998 ***** válasza:
Én minden embert akit nem ismerek vagy nem hallotam rolo elleségnek tekintek.mint ha élet-halál harcot kéne vivni vele XDDDDDD
2011. máj. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!