Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen volt az első napod a...

Milyen volt az első napod a suliban? Tényleg úgy van ahogy mondják? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tényleg az a szitu, hogy az első napod meghatározza a többit? Én kicsit félek az első naptól, mert alapjáraton könnyen ismerkedek, közvetlen vagyok és nyitott, csak attól parázok, hogy nem néznek-e túlbuzgónak ha pl. odamegyek valakihez mosolygok rá hülyülünk és hogy mindenkivel megakarok ismerkedni. úristen de jó lesz:d Szóval optimista vagyok, csak ne nézzenek bohócnak xD gimiről van szó.
2011. máj. 10. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

legyen a kettő között. legyél barátságos, kedves, de ne találj ki új beceneveket és szivasd a többieket "haver" módjára.

az öltözködésed is fontos, ne legyél rib@ncos, de gáz se, mert vannak sajnos olyan csajok, akik emiatt is lenéznek.

2011. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első napon jó volt,aztán utána mindig változott minden.Nem tudhatod,hogy kinek vagy szimpatikus,én sem tudtam.Leginkább arra figyeltem,hogy nekem ki a szimpatikus és ki nem.Sosem mutattam ki,hogy a középpontban akarok lenni,mert nem is akartam.Ezek a középpontba kerülő emberek általában a veszekedések forrásai,központjai.Úgy lehet rengeteg konfliktust elkerülni,ha nem feltűnősködsz annyira,csak kedves és vicces vagy mindenkivel.Ne szivass senkit,csak hülyéskedj velük!Nem szabad senkit sem leszólni a háta mögött,mert nem tudod,hogy kiben bízhatsz.Ezt még félév után sem fogod tudni biztosra.Legfontosabb,hogy egy ember legyen,akihez bármikor odamész,aki igaz barátod lehet,akinek MINDENT elmondhatsz majd.Ezt ki kell tapasztalnod.Sose add ki az érzelmeidet,ne mondd el az elején másoknak,hogy mi bánt.

A legfontosabb az,hogy magadat add!Lesz konfliktus,hiszen tudod,hogy mindenhol van.

Ennyi tanácsot ha betartassz,akkor jól fog működni minden!

2011. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Úgy érted, gondolom, hogy idén új suliba mész és, hogy az első nap meghatározó-e?

Hát, én gólyatáborban igyekeztem maximálisan önmagam adni, volt akit már ismertem, meg két barátnőmmel és egy haverommal jöttem, szal nem voltam egyedül. Mi hatosztályosba mentünk, szal az első kérdés a bemutatkozás után az volt, hogy: szia, te hetedikes vagy? :D

Aztán beosztottak mindenkit. én pont nem kerültem egy csapatba a barátaimmal, de egy lánnyal összebarátkoztam, és mindnekivel megismerkedtem. Egy kilencedikes fiúval meg néhány lánnyal, meg azzal a csajjal írtuk meg a feladatot a kis műsorra :D

A lényeg, hogy közvetlen legyél :D

Aztán az első nap, volt a kis beavatás. Én tartottam egy tejszínhabos lufit, amit egy kilencedikes borotvált és szétpukkadt. xD Röhögve, tejszínhabos fejjel mentem vissza a többiekhez, de volt aki lisztes, volt aki hagymás lett. :D

Nos, én azt tanácsolom, add önmagad és akkor megtalálod azokat az emebreket, akik hozzád illenek, ha nem önmagad adod, nem igaz barátokat találsz :)

2011. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nelkem tetszett, bár utánna ismersz meg mindenkit, én nagyon izgultam, de nem érte meg!
2011. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is most megyek kilencedikbe, és egy kicsit parázok is miatta... :) Bár én már találkoztam a leendő osztályom nagy részével, a nyáron kétszer megszerveztük, hogy jöjjünk már össze kicsit, mégis van bennem félelem az évfolyam többi része miatt. :D

Szerintem fontos, hogy teljesen önmagadat add, légy közvetlen, de ne tűnj behízelgőnek. Ahogy a többiek is írták, figyelj az öltözködésre, a stílusodra, a beszédedre is (nem feltétlen előnyös, ha túl halk vagy, vagy ha gyakran káromkodsz :P). Ami fontos még: ne próbálj tökéletes lenni, hiszen senki sem az.

Sok sikert! :)

15/L

2012. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!