Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehetek magántanuló?

Hogy lehetek magántanuló?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy komoly indok kell hozzá. Elég indok hogy sík ideg vagyok a sok baromtól az osztályomban? Mi ennek a pontos menete?
2011. máj. 17. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Lehet h veled nem oké vmi...
2011. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg nem lehet,hogy benned a hiba és nem a többiekben?
2011. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem jó ám magántanulónak lenni! nem mindenki barom, keress olyanokat akik nem azok! nem muszáj h az osztálytársaid legyenek, lehetnek idősebbek, fiatalabbak is!

kimaradsz az összes tanáros heccből, órai beszólásból, és maga az iskola-lét hiányozni fog, és a nyüzsgés! úgy magadba fordulnál 1 hét alatt!!

2011. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Ha nagyon rossz a helyzet, inkább keress másik iskolát.

Magántanulónak lenni nem könnyű, még jobban bezárkóznál. A problémák elől úgysem futhatsz el, a munkahelyen sem válogathatod meg hogy kikkel dolgozol. Előbb vagy utóbb, de meg kell tanulnod kezelni és elfogadni a problémás helyzeteket.

Amúgy tök egyedül nagyon nehéz felkészülni az osztályozó vizsgákra.

2011. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Félre értettetek. Nem vagyok antiszociális, sulin kívül megvan a baráti köröm. Itt csupán arról van szó hogy olyan rendetlen az osztály hogy a tanárok folyton plusz házit adnak fel miattuk és a dolgozatoknál meg olyan alapzaj van hogy képtelenség figyelni. Ezen nem segít a másik suli se mert akárkit kérdezek mindenhol ez megy.
2011. máj. 18. 16:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Mivel 18 alatti vagy, ezt nem neked, hanem a szüleidnek kell intézni.

Ők mit mondanak?

2011. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elmúltam 18, februárban.
2011. máj. 19. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:
és most akarsz magántanuló lenni?:O erre az egy évre?
2011. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem még két év van hátra a nyelvi előkészítő miatt. Sok előnye lenne. Tanulnom ígyis-úgyis itthon kell mert az órákon olyan alapzaj van (pár kivétellel) hogy azt sem értem amit a tanár mondd. És a buszozással se telne el az időm.
2011. máj. 21. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!