Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányok! Miért gondolját...

Kamasz lányok! Miért gondoljátok, hogy a férfi nőgyógyászok és iskolaorvosok rajtatok akarják kiélni a nemi vágyaikat?

Figyelt kérdés
Miért nem fogjátok fel, hogy az orvosok nem élvezetből foglalkoznak a puncikkal, csak segíteni akarnak? Nekik semmit nem jelent a nemi szervetek. Olyan nekik a punci, mint egy autószerelőnek egy autóalkatrész.
2011. máj. 20. 06:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a kamasz lányoknak nem ez a gondjuk a férfi nöorvosokkal, hanem egyszerüen szégyenlösek levetközni egy idegen férfi elött.

A kérdésben emlitett elképzelés inkább a lamasz fiúkra jellemzö, hogy a nögyógyászoknak milyen jó, mert egész nap a nök puncijával foglalkozhatnak...

2011. máj. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ha egy fiú azt gondolja, hogy jó a nőgyógyászoknak, mert egész nap puncit látnak, akkor nagyon nem normális! Viszont olvastam lányoktól sok olyan véleményt, amiben "le pedofilozzák" az orvosokat, ha megakarják vizsgálni a puncijukat.
2011. máj. 20. 07:19
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem csak még éretlenek ezek a lányok, esetleg a barátjukkal lefekszenek, de sok olyan van, aki még szüz. A lányoknak (sokszor még a felnött nöknek is) az a terület nagyon intimnek érzödik, és hiába tudja ésszel, hogy az orvosnak csak "munkadarab", az érzései megmaradnak. Ezért aztán föként a fiatalok nem tudják elfogadni, hogy az orvosból nem váltanak ki olyan reakciókat, mint amilyet szerintük egy férfi produkál egy meztelen nöi nemi szerv láttán.


Ami meg a kamasz fiú-véleményt illeti, már ezen az oldalon is olvastam olyan megnyilvánulást, hogy milyen jó a nögyógyászoknak, illetve, hogy miért nem tiltja a törvény, hogy férfiak legyenek nöorvosok, mert ugye azok eesz nap csak élvezkednek.

Egyébként nekem személy szerint egy nöi nögyógyász sokkal kellemetlenebb érzés, de valószinüleg csak azért mert eddig leginkább férfiaknál voltam és az számomra a emgszokott.

2011. máj. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Én kamaszként azért örülök, hogy nő a nőgyógyász akihez mennem kellett:)

A fiúk meg tényleg sokszor gondolják így

14/L

2011. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Emlékszem az első vizsgálatomra. Olyan pucér még soha nem voltam.

De eszembe sem jutott, hogy ő élvezetből nézegetné. Mert nem csak a csinos tiniket, hanem az 50-60 éves klimaxos néni is vizsgálnia kell.

Voltam kétszer női dokinál is, de mind a kettő kíméletlen volt, fájt is.

2011. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
ezt minden lány tudja, de jó ezen "viccelődni" és attól még ciki meg minden hogyha egy idegen pasas turkál..
2011. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, de a nők sokszor sokkal durvábbak, mint a ffiak. Én is kibírom, te is - elv miatt.
2011. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Te meg mikor fogod fel, hogy nem azért nem szeretik ezt az egészet, mert azt hiszik, hogy az orvos élvezetből nézegetik őket, hanem mert egész egyszerűen kellemetlenül érzik magukat tőle ????


Minek kell feltenned ezt a kérdést százezerszer ?

2011. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Nőgyógyásznál még sosem voltam, mert hál'istennek nem volt okom elmenni ( a menstruációm is rendben van, barátom nincs, a szex még nem aktuális és a fertőzések, gombák is elkerültek eddig). Viszont én tudom magamról, hogy bármi gond van az egészségemmel én rögtön el megyek orvoshoz, mert tudom, hogy nem gyerek játék és inkább legyek túl rajta minél hamarabb. Gondolom a későbbiekben a nőgyógyásznál tett látogatásokkal is így leszek.

Egyébként gondolatban inkább mennék férfi nőgyógyászhoz, mint nőhöz. Valahogy nekem még furcsább az, hogy egy nő vizsgáljon meg..

Mindenesetre ha bármi gondom lenne, a lehető leghamarabb elmennék nőgyógyászhoz, mert súlyos következményei lehetnek egy-egy elhanyagolt vizsgálatnak.

16/L

2011. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

És te mit általánosítasz?! Tudod hány évesek a kamaszok? 13-18... Tudod hány kamaszlány van a világon? Hát azt senki meg nem mondja neked... És ,hogy pár kislány ezt mondta, már általánosítasz?!


Amúgy, ha érdekel, nekem egyáltalán nem az jár a fejembe olyankor, hogy a 60 éves orvosom,- miközben mondja a szakszavakat az aranyos kis segédjének,- hogy megakarna erőszakolni. Nekem az a jár fejembe, hogy legyen már vége, és hagyd menjek ki a szabadba kicsit megnyugodni. Kellemetlen érzés, hogy egy idegen férfi előtt meg kell mutatnom legféltetebb, intimebb részemet. És az is kellemetlen, hogy egy idegen férfi bennem turkál. Meg, hogy mennyire fáj mikor húzza bennem szét a kacsát... Na, nekem ez jár a fejembe ilyenkor.


Akikről te beszélsz, szerintem a 13 évesek akiknek nincs tapasztalatuk e-téren, és félnek is...

2011. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!