Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 17 éves lányom kérdésére,...

A 17 éves lányom kérdésére, hogy az édesapja volt-e az első férfi az életemben, igennel feleltem, pedig ez nem igaz. Helyesen tettem, vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 17:53
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Szerintem meg kellett volna mondanod az igazat. Gondolom elvárod tőle is, hogy ne hazudjon, akkor neked sem kéne. Szerintem nem bűn, ha nem az apukája volt az első az életedben.
2008. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem... Ezen a válaszon nem múlik szerintem, hogy ő, hogy fog hozzállni a leendő kapcsolataihoz, viszont haragudni fog, ha kiderül, hogy egy bizalmas kérdésben hazudtál neki.
2008. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És ha azt mondja: "anya te sem voltál különb!"? Mert én ettől félek. Köszönöm a válaszokat...
2008. aug. 7. 18:44
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Helloka, én is 17 éves vagyok.Mikor anyut megkérdeztem és azt mondta, hogy nem vhogy mérges voltam rá, mert mi az h nem apuval szexelt először? De ah nagyobb lettem megértettem, h elég ritka az olyan, h az első szerelem lesz az utolsó is :D Szerintem ha úgy adódik, mondja el neki h mégsem úgy volt, csak nem tudta mit gondolna.

:)

2008. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
én nem hazudtam volna, mert ugyis kiderül, és gondolom te sem várod el tőle h szűz maradjon az esküvője napjáig...ne legyünk már ennyire maradiak
2008. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már 8évesen tudtam h nem..mert kérdeztem h ő mikor veszítette el..és mondta h 18évesen..de tudtam h akkor még aput nem is ismerte..így nyílvánvaló volt,és nem volt fura..de lehet azért nem,mert én miko r megszülettem már akkor nem voltak együtt, else tom képzelni milyen lenne, ha együtt laknánk..Most 16vok
2008. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meg kellett volna mondani az igazat. Nincs abban semmi. Miért mondaná, hogy anya te se voltál különb? Hiszen ez nem bűn. Szerintem neki is lesz pár kapcsolata, mire megtalálja az igazit, aki majd a gyerekei apja lesz, de ez így természetes. Ezerből talán egy ember találja meg elsőre az igazit. Ilyet ne is várj el tőle, hiszen ilyen nagyon ritkán fordul elő.
2008. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha jó kapcsolatot akarsz vele tartani, nagyon fontos, hogy őszinte legyél vele, csak így várhatod el, hogy ő is az legyen. 17 évesen már szerintem tisztában van annyira a dolgokkal, hogy ne ezen múljon neki, és az, hogy magától beszél, kérdez erről, már eleve becsülendő. Mivel 17 éves és úgy sejtem, szűz, nagyon korai már nem lehet neki az első, megnyugodhatsz.
2008. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem tetted jól. el kellett volna mondanod. és azt is, hogy ez miért alakult így, és később bántad-e.

Már ő is 17 !

2008. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem utólagis érdemes lenne neki elmondani az igazat. 17 éves és teljesen megértene Téged, örülne annak, hogy bizalmassan megosztottad vele ezeket a dolgaidat is. Ennek fejében pedig elvárható tőle, hogy nem él vissz az elmondottakkal.


-Tündérlámy-(17)

2009. febr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!