Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » ( Hosszú ) Miért nem vagyok...

( Hosszú ) Miért nem vagyok hajlandó pozitívan magamhoz állni? :/ És miért vagyok róla meggyőződve, hogy őrült vagyok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és ami azt illeti, gyűlölöm magam.

Itthon nem vagyok valami aktív, szüleimmel nem nagyon tartom a kapcsolatot, néha lemegyek a konyhába enni és ennyi az egész :( Anyumat szeretem, ő jó fej, de apámmal abszolut nem vagyok jóban. Van egy húgom, és gyakran bőgöm el magam, hogyha teszek valamit és apám ordít velem, de másnap ugyanezt megcsinálja a húgom, de ő jaj de aranyos. De nem csak ez a probléma.

Zenélek, rajzolok, írok, mindenfélét. Mégis, biztos vagyok benne, hogy selejt vagyok és soha nem fogok senkinek sem kelleni. Nem nagyon ismert el eddig senki, a barátaimon kívül.

Rengeteget sírok, szinte minden éjjel órákig. (miközben írok, most is)

És őrültnek tartom magam :/. Mert ugye, nem tudom, mit miért teszek, meg hogy mikor mit is érzek, de mindig minden rosszul sül el és csak bántanak miatta.

Hiába akarok bárkinek jót, mindig megszidnak érte, mert félreértik, vagy rosszul csinálok valamit.

Már nagyon patkányul érzem magam, vagdosom az ereimet (bár mostanában annyira nem, de csak mert nyár van és rövidujjúban nagyon látszik a vágás) meg nagyon sokszor gondolkodom azon, hogy mi lenne, ha meghalnék, vagy megölném magam, vagy azon, hogy milyen temetést szeretnék, milyen sírkövet, stb...

Szerintetek mit csináljak magammal? :(


2011. máj. 21. 15:35
 1/6 anonim válasza:

Én is egy selejt vok de remélem nem sokáig :DD


[link]

[link]


18f

2011. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi xD Akkor gondolom ugyanonnan jöttünk.
2011. máj. 21. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:

amíg nem fényképezed le a hegeket az ereidnél addig nem vagy selejt.

amúgy beszéld meg anyukáddal a dolgokat, vagyis mond hogy rosszul esik ha a húgoddal kivételeznek.

olvasd el a rhonda bryne-erő című könyvet, én azóta sokkkkkal pozitívabb vagyok!!

2011. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Őőőő, már lefényképeztem a kezemet :/ De azt mondjuk csak azért, hogy barátnőmet szivassam, aki utálta, hogy ezt csinálom. (xD)
2011. máj. 21. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagdosom magam, meg nincs testvéem, dettó ugyan ez a helyzet velem is, azzal a különbséggel, hogy nekem van egy dolog, amiért jogosan érzem magam őrültnek, inkább nem írnám le mi az. A lényeg, nem vagy egyedül, bár nekem ez a tudat nem segít...:(

14/l

2011. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem sem nagyon :/ Egyszerűen csak meg szeretnék felelni minimumoknak, de soha nem sikerül, és egyre jobban elkeserít.
2011. máj. 22. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!