Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez milyen ötlet?...

Szerintetek ez milyen ötlet? (szerintem vicces és jó)

Figyelt kérdés
Én meg még pár haverom kitaláljuk, hogy megyünk kirándulni és kapunk pénzt abból veszünk piát, cigit, vizipipát, pizzát... és nem megyünk kirándulni, hanem megyünk mamám egy üres házába baromkodni. Szerintetek is nagyon kreativ ötlet?
2011. máj. 24. 19:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/132 anonim ***** válasza:
96%
Éretlen,de hát ilyenek vagytok ti kamaszok...Verjétek csak át a szüleiteket,nagyon etikus dolog ....
2011. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/132 anonim ***** válasza:
97%
Az lesz vicces és jó, amikor kiderül, és a szüleitek éveken át nem fognak titeket elengedni sehova.
2011. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/132 anonim ***** válasza:
96%
szerintem teljesen felesleges alkohollal cigivel meg ilyen hasonlókkal károsítanod magad csak hogy a többiek menőnek nézzenek.
2011. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/132 anonim ***** válasza:
91%
ja és a lányoknak se jön be!!
2011. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/132 A kérdező kommentje:
Nem az alkoholról meg a cigiről van szó, mert azt mindenki csinálja. De ez egy nagyon kreativ ötlet amit nem merne mindenki megcsinálni. És ha lebukunk azt mondjuk, hogy lekéstük a buszt és ez az ötletünk támadt .
2011. máj. 24. 20:03
 6/132 anonim ***** válasza:
100%

Úristen :O Ezen csak szörnyülködni tudok. Mondhatom baromira kreatív, csak minden második gyerek csinálta meg és kapott érte szobafogságot.

gondolom hiába mondom neked,de a szüleid bizalma csak ér ennyit a szemedben.

Utána szerintem lelkiismeret-furdalásotok lenne, tegyük fel és az annyira rossz. És úgyis kiderül.

Hány évesek vagytok ti?

2011. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/132 anonim ***** válasza:
92%
Ha neked ez a kreativitás, csak gratulálni tudok. -.-
2011. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/132 A kérdező kommentje:
15-16 évesek vagyunk. És én sok gyereket ismerek és ilyet még senki nem mert csinálni. És szerintem ez nem olyan katasztrófa, szerintem egy normális szülő viccnek fogja fel az egészet.
2011. máj. 24. 20:40
 9/132 anonim ***** válasza:
81%

Egy normális szülő ebben az esetben megtilt mindent a gyerekétől,vagy a másik verzió,hogy leordítja a kölök fejét.. :@ anyámék megutálnának érte egy életre.

Én is 15 éves vagyok de ilyen b.ziságot meg nem tennék!Mert igen megmerem.. csak semmi jót nem látok ebben!Nem jön be az ilyen.-.- SZÁNALOM

15/L

2011. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/132 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem kreatív ötlet ezerszer vertem át a szüleimet. És a barátaim is hazudtak már arról, hogy hol vagyunk és mit csinálunk. Egyáltalán nem kreatív dolog. Mondtam már olyat, hogy ennél meg annál a barátnőmnél alszom és szórakozó helyen voltunk hajnal zárásig utána meg az állomáson félálomban vártam az első vonatomat haza valamelyik vidéki barátnőmmel aki utána nálunk töltötte a másnapot. Mindig mondtam nekik, hogy jaj nem lesz részegedés, mi ésszel iszunk és persze mindig valaki részeg lesz/lett. Nem meséltem el neki hogy kocadohányos lettem, mindig ügyeltem, hogy akkor dohányozzak ha utána van pár nap tisztulási időm a szülői találkozás előtt.

A szülők átverése egyáltalán nem kreatív dolog, nem te találtad fel a spanyol viaszt sajnálom.

24/l

2011. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!