Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Osztálykirándulás három...

Osztálykirándulás három napra! Mivel szórakoztassam még magamat, ha a barátaimmal úgy se lóghatok együtt?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk Szentendrére kirándulni, szombat este érünk haza. A barátaimmal nem fogok tudni együtt lenni, mert ők elvannak már másokkal, szóval senki nem jöhet szóba. Pont páratlan is az osztálylétszám...

Napközben lesznek programok, de szabad foglalkozás alatt, meg esténként mit csináljak magamban?

Viszek könyvet, mp4-et, telefont is, hogy zenét hallgassak rajtuk, papírt és ceruzát rajzolni, meg filmeket is, hogy hordozható DVD lejátszón este nézzem őket. De amúgy? Mit ajánlotok, mit vigyek még magammal, vagy úgy egyáltalán, mit csináljak?


14/L


2011. máj. 25. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan barátaim lennének, akik le se sz@rnak (mármint ők nem is barátok), nem mennék kirándulni.
2011. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Neparázz úgyse leszel egyedül a szobába.2 éjszaka alatt tök jól fogod érezni magad a csajokkal.Hidd el 16 évesen az osztályunk 2 volt szakadva8csajok)voltak a nyomik meg a menők.És képzeld 3 napos osztálykirándulás kellett ahoz hogy rájöjjünk hogy a nyomik nem is olyan nyomik.Tök jól kijöttünk.Csak ne vonulj félre.Nem kell könyvet meg minden szart elvinned hanem inkább beszélgessetek nagyokat.

Sok sikert és jó szórakozást

Mára egy 23N

2011. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a választ. Igazából én se tervezem, hogy egész végig csak olvasgatni fogok magamban, de ezek nélkül nem tudok meglenni. Hozzám nőtt a könyv, a zene, meg a papír. :/

Nem fogok félrevonulni, de mégis olyan hülyén érzem magam, hogy már mindenki lebeszélte, hogy kivel fog együtt lenni, én meg akárkit kérdezek, válaszadásra képtelen (vagyis ez nemet jelent, csak nem mondják).

De majd kialakul, már csak azért se fogok parázva nekiindulni :)

2011. máj. 25. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez elég zavaros.

Most akkor ott lesznek a barátaid és nem lehetsz velük? Miért nem?

Meg lebeszélte mindenki, hogy kivel lesz?

Ne haragudj, lehet hogy én vagyok a hülye, de nagyon nem vágom...

L/24

2011. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jujj én szentendrei vagyok. :D Amúgy ismerős a helyzeted.. Sajnos segíteni nem tudok, mert amikor így voltam, akkor nem mentem el osztálykirándulásra. Ha gondolod, ugorj be hozzám. :'D
2011. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!