Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A tanárnőm meg az apám együtt!...

A tanárnőm meg az apám együtt! Mit csináljak? Elegem van. :///

Figyelt kérdés
A szüleim 10 éves koromban váltak el,anyukámmal élek.A 7végét apukámnál töltöttem,bemutatta új barátnőjét aki nem más mint a biológia tanárnőm és az oszim...Hát gondolhatjátok h meglepődtem..Mi ez?én nem akarom h vele járjon!!!tudom h nem tehetek ellene semmit de akkor is...Normális nő meg nagyon szeretem mint tanárnőt,de nem akarom h apummal járjon!!tűrjem el?? v mit csináljak??
2011. nov. 1. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem meg apám mozdult rá a leendő anyósomra!!Én akkor olyan ideges voltam hogy majdnem sírtam,de szerencsére nem történt semmi.
2011. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Ne légy önző. Legyen fontosabb szegény édesapád boldogsága, mint a te időleges kényelmed.

Nem marad örökké az osztályfőnököd, de az apádnak örökké a szerető társa lehet.

2011. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Tűrd el, mivel nincs nagyon más választásod. Nincs jogod beleszólni apád életébe, inkább örülj neki, hogy boldog. Viselkedj szépen, aztán lehetsz akár még protekciós is.
2011. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A suliban most kezdtük venni az ember szaporodását amit ő add elő..nekem ez ciki...mindenről tud amit a suliban csinálok és most még a magánéletemben is részt akar venni...:/
2011. nov. 1. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy a te magánéletedben akarna részt venni.
2011. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Szegéény :O hát én teljes mértékben megértelek =| a nő hogy viszonyul ehhez a dologhoz? apud?
2011. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Túldramatizálod... nincs ebben semmi különös. Persze, furcsa helyzet, de az apádért nem tudnál belenyugodni? Gondolj az ő boldogságára, ne csak magadra.
2011. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

max annyi, hogy apukád tudni fogja, hogy rossz jegyet kaptál bioszból...

nyugodj bele, meglátod, rendben lesz :)

2011. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 marcsi01 ***** válasza:
100%
Fogadd el nincs mit tenni, ha apukád őt választotta akkor neked nincs beleszólásod a dologba. Ha valami nem tetszik ezzel kapcsolatban akkor azt beszéld meg velük.(14L)
2011. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!