Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy 14 éves...

Miért van az, hogy 14 éves létemre mindig az idősebb korosztály tetszik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 20:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Arra már gondoltam, hogy az idősebb fiúk nem olyan idióták (már elnézést kérek), mint az én korosztályom.
2011. máj. 26. 20:04
 2/7 anonim válasza:
79%
Pedig igazad van.Az idősebbek nem olyan idióták,mint a te korosztályod!A 14,15,16 évesek csak azt nézik,hogy egy csaj elöl deszka,hátul léc legyen,meg elvárják,hogy egy csaj ugy nézzen ki,mint akik a playboy ujságban vannak... 14/L
2011. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

jaj ezzel minden korodbeli így van.. én nem tudnám magam elképzelni egy nálam fiatalabbal, korombelivel pedig csak nagyon kivételes alkalommal. az iddősebbek testileg is érettebbek (magasabbak pl, elég nehéz lány létemre 176 vagyok) meg normálisak lehet velük beszélgetni viccesek, mást is keresnek benned nem csak a "sunát"..meg védelmez, stb.. áá és most nem 30 évesekre gondolok hanwm 14-15 évesekre

13 vagyok amúgy nem akarok pasizni csak akkor járnék valakivel ha mindketten nagyon szeretnénk egymst mert akkor miért ne de amúgy nem pasizok mert nemvagyok ri*anc.

2011. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert én is egyszerűen bele tudok szinte szeretni BJ Armstrongba, Johnny Depp-be meg aki a Karibtengerben Philipet játsza, de pl. Justin Bieber, Cody Simpson és társai gyerekesek. Nekünk a pszichológus elmagyarázta, hogy ez normális, mert a férfiasságot keressük, és egyszer eljön az idő, mikor lehet ilyen borostás, kigyúrt, eszméletlen pasink;D

13L

2011. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg az idősebb pasik nem tetszenek. 13 éves vagyok de nálam a max a 15 lehet. Most a barátom is 13 éves, de az egyik bnőmnek pl. a 20 év feletti hapsik jönnek be pedig csak 16 éves. A legrosszab meg az hogy még az 50 évesekkel is ki kezd. Remélem te nem leszel ilyen....
2011. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sem járok senkivel (nem is jártam, és ennyi idősen még nem érzem elérkezettnek rá az időt), csak egyszerűen tetszenek az idősebbek. (Pl.: 30-34 éves színészek)
2011. máj. 27. 13:38
 7/7 KisCsibe13 válasza:
11 éves vagyok és fejlettebb a koromnál (mensi már régóta van, nagyobbak a "melleim" a többiekénél) és nekem is az idősebbek jönnek be. (16-os korosztály)
2014. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!