Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Idősebb" korosztály! Ha újra...

"Idősebb" korosztály! Ha újra lehetnél tinédzser/fiatal, mit csinálnál másképp, máshogy?

Figyelt kérdés

Az "idősebb" korosztály alatt azt értem,hogy inkább a 25 felettiek válaszát várom:)

Mit csinálnál másképpen ha megint tinédzser vagy fiatal lehetnél?Mi az amit nem tennél meg újra?Most hogyan gondolsz az akkori énedre?Sokat változtál azóta?Mik voltak a terveid akkor,és hol tartasz most?:)


17/L


2011. ápr. 28. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem odáznám el az egyetemet, hanem rögtön érettségi után elkezdtem volna. Sokkal jobban odafigyeltem volna a pénzre amikor sokat kerestem, és nem hagytam volna magam hülyíteni és megalázni magam évekig egy nőtől.... Nagyjából ennyi :)


30/F

2011. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
első vagyok, egy "magam"-mal többet írtam :)
2011. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőségem volt nyelvet tanulni, de nem vettem komolyan, most meg már úgy érzem nem lennék képes megtanulni. 34/N
2011. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem hállaisten minden terveim szerint sikerül kivéve egy dolgot...és az a párommal való viszony.
2011. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és a terveim megmaradtak, csak a kivitelezési módom változott :) Az akkori énemre pedig úgy gondolok, mint egy felelőtlen kis hülyére :) Igyekszem változni igen, és naponta küzdök azért, hogy ez így is maradjon.
2011. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 napietus ***** válasza:
77%

jogász akartam lenni, de végül közgazdász lettem :) nem tudom, lehet megpróbálnám újra a jogot (elsőre nem vettek fel, azért mentem más pályára). de mégse, mert szeretem a szakmám mégis...szóval azt hiszem, semmit nem csinálnék másképp. úgy érzem, úgy viselkedtem, úgy éltem akkor, ami ma is vállalható, és jó volt :) sokat tanultam, versenyszerűen sportoltam, szóval minden este holtfáradtan dőltem az ágyba, de ez olyan jó fáradtság volt, amit az ember a jól végzett munka után érez :) ma is szeretem ezt a fajta fáradtságot. az akkor született barátságaim jórésze megmaradt máig. sokat beszélgetünk azokról az időkről, edzőtáborról, bulikról, fiúkról stb. meg, hogy kivel mi lett...az első szerelmem, akivel együtt jártam, ma már nem él Magyarországon, de az is szép emlék maradt. szóval nem, semmit sem csinálnék másként :)


29/N

2011. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 15 év alatt annyira sokat változik az ember, hogy nem is hasonlit az korábbi valójára. Fellépésben, hozzáállásban, céltudatosságban.
2011. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhinném az idősebbeknek amikor azt mondják, hogy magamnak ártok ha hülyeséget csinálok. Pl. tanulás elhanyagolása, pia, drogok, stb... Ezt az emberek nagyon nagy része csak későn, saját tapasztalatból tudja meg, és van amikor már késő visszacsinálni. Utána meg ők is mondják a következő generációnak, és azok sem hiszik el, amíg a saját kárukon rá nem jönnek. később már sokkal nehezebb korrigálni az elmulasztott dolgokat. Buli, pia később is van, sőt, egy megfelelő egzisztencia mellett sokkal színvonalasabb, minőségibb szórakozást tud megengedni magának az ember, míg aki korán kezdi az sokszor megmarad a kannásboros szintnél, de valamiért ezt sem hiszik el.
2011. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Tizenéves koromban mindig az járt a fejemben, hogy régész leszek. Bújtam az ősi civilizációkról szóló könyveket. Amikor oda került a sor, a szüleim bedugtak a közgébe, így lett belőlem egy "aktakukac".

Most (nyugdíjasként) csak a tv-ben nézem az egyiptomi, inka, maja stb. ásatásokat, a dinókról és egyéb őslényekről készült filmeket.


Tanulság: ne add fel az álmaidat! Tanulj és légy az, aki lenni akarsz!

2011. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem tanulnék tovább, hanem egyből külföre költöznék. Nagyon szerettem a sulimat, jó képesítést kaptam, de tré fizetést. Ma nem Mo-on élek, jól érzem magam, tanulok, dolgozom. De túl későn jöttem ki ahhoz, h megint lentről kezdjem.
2011. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!