Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Mit gondoltok erről a helyzetről? (kisbetűben)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok (7.-es), és szokták mondani, hogy 'ilyenkor még nincs szerelem' meg ilyenek, tudjátok.

Szóval, van egy osztálytársam, aki nagyon tetszik nekem. A baj az, hogy szinte legjobb barátok vagyunk (és most jön a béna duma, hogy "nem akarom tönkretenni a barátságot"... de így van!), és fogalmam sincs, hogy hogyan közeledjek hozzá. Plusz erre egy lapáttal, hogy a 2 legjobb barátnőmnek is tetszik - bár kétlem, hogy úgy, mint nekem. Mondják, hogy teljesen látszik rajtam (azt már kevesebben, hogy őrajta is). SEGÍTSETEK! (A nyomiak kíméljenek meg a hülyeségeiktől. Köszönöm.)


2011. máj. 28. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
igenis van szerelem :) 11 évesen is...pontozz fel ha így gondolod! :3
2011. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

:( Az a rossz hírem, hogy a fiúk későbben érnek (érzelmileg ) mint a csajok. Még 1-2 évig legalább más köti le őket.

De türelem rózsát terem! Jön még pasikra veszedelem. :)

2011. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Lehet " szerelem " ebben a korban, de annak nem sok köze van a felnőtt, valóságos érzelmekhez. Ugyanis a ti korotokban a szerelem nagyjából azt jelenti, de helyes, de cuki, de menő, meg de sok lány hajt rá én is őt akarom stb. Ne érts félre, nem bántani akarlak, de szerintem ebben a korban még bármiféle kapcsolatkialakítás, ami több mint barátság felesleges, és nincs itt az ideje. Lehet vágyakozni, meg szerelmesnek lenni, de ez maradjon is meg ezen a szinten. Barátkozz továbbra is a fiúval, aztán majd később kiderül mi lesz.
2011. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
"Nyomiak". Fogadd őszinte gratulációmat :)
2011. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Van szerelem!


Elmesélem mi volt velem...

Adott egy legjobb fiúbarát, akinek Te is titokban bejössz, neked is ő. Kiderülnek az érzelmek (mert egyszer úgyis:D), próbáljátok meg, milyenek lennétek? Én is úgy voltam, hogy gondoltuk megpróbáljuk rossz nem lehet, ha nem megy elfelejtjük. És tényleg sikerült elfelejteni. Egy próbát megér. Bocs ha zavaros:D

13L

2011. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szerelem érzésének átéléséhez sosem túl fiatal vagy túl öreg az ember. :)))

Bizony, lehet szerelmes az ember 13 és 83 évesen is. :)

Persze tinédzserkorban a szerelem még inkább a gyermeki rajongáshoz hasonlítható, hiszen még nem elég érett a személyiség, nincs tapasztalata nemcsak a komoly kapcsolat, hanem az élet egyéb területein sem. :)

De ezt a dolgot az élet által mindenki megtanulja, kitapasztalja.


26/L

2011. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajj istenkém fogalmam sem volt hogy ennyien írtok majd!!! Köszönöm szépen, a nagy résszel egyetértek, mármint szerintem is van szerelem... még ha nem is vagyok annyira az, hogy meghalnék érte... de hát nem is kell, addig jó xD Köszönöm.
2011. jún. 5. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a válaszaimhoz gyakran küldök dalokat, most is ezt teszem. Ezt most az is indokolja, hogy szemléltessem a tényt a tényt a "szakirányú irodalom" a művészet is elismeri. :)


http://www.youtube.com/watch?v=TtYhsF5h4Fg


http://www.youtube.com/watch?v=9CJ7ZD2qFOg


http://www.youtube.com/watch?v=CQ4-uHLobxE


Az egy másik kérdés, másik témakategória, hogy hogyan közeledjél hozzá. Az, hogy elsőként szerelmet vallj neki (lányként) nem szerencsés, de azt mondod, jóban vagytok, találkozzatok gyakrabban, fagyizzatok, sétáljatok... amikor valami vicceset mond séta közben pl. nevetés közben simogasd meg a hátát. Beszélgetős séta közben "könnyedén" karolj belé figyelve hogy hogyan reagál de kis idő múlva engedd el, ha ez jól esik neki és neked is, ezt néha megteheted. Ja, és hát ott a szemezés is! :)

Sok boldogságot.

Ha úgy gondolod, hogy érdemes, akkor értékeld. Én is szeretem, ha felpontoznak. :)

2011. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!