Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kell az osztálytársaimna...

Miért kell az osztálytársaimnak tönkretenni az életemet?

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok egy fiúba. Egyszerűen imádom, a fiú is tudja az osztálytársaimtól, de szemtől szembe nem mondtam el még neki. Tegnap a suliban beszélgettem a barátnőimmel és ott volt a fiú is,, egyedül. A csajok folyton engem csesztettek, hogy valljam be már neki, hogy szeretem. És az egész osztály rólunk beszél mindig. A fiú bulikban nyomul rám, én meg engedek neki, mert nagyon szeretem, de sajnos emiatt a többiek ribancnak tartanak. De tegnap a csajok mindent kitálaltak rólam, még az is, hogy van egy kis "szentélyem " a fiúról a szobámban. :SS Szerintetek van rá esély, hogy helyrehozzam azt, amit mindenki elcseszett? Vagy a nyár, az idő elhomályositja egy picit az emlékeket?
2011. jún. 11. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok biztos benne, hogy a többiek cseszték el a dolgot.. Nézd, neked tetszik ez a srác, és a fiúnak is valószínűleg, hiszen a keresi a társaságod a bulikban, odamegy hozzád, nyomul stb. Ha látná, hogy esélytelen, tuti nem menne oda többször hozzád, de a leírak alapján úgy tűnik, több buliba is keresi a társaságot.

Ergo tetszik neked a fiú, te is tetszel neki, ő már tett is érte valamit, de te nem. Mégis mire vársz? Neked kellene lépned, mert a fiú már lépett, de te nem reagálsz rá. Mégis honnan tudná a fiú, hogy nyugodtan lépjen tovább, érdekel stb?

Szerintem itt nem a többiek cseszik el a dolgot, hanem te. Te van az aki, nem lépsz, csak vársz. Mire? A sült galambra? Arra aztán várhatsz..


Nem a többieket kellene hibáztatni, hanem neked lépned..Már ha tényleg érdekel a srác. Most még talán nem késő.

16/L

2011. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
hm...Jegyezd meg: amíg nem lesz valami más amivel csesztetnek..ezzel fognak. unatkoznak..hagyd rájuk
2011. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
első: A fiúra én is nyomulok, és tudja hogy tetszem neki, és el is mondtam neki, h tetszik, de ő erre nem mondott semmit:// szval sztem én léptem elég sokat már.. ja és nem egyzser mondtam h tetszik
2011. jún. 11. 17:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

szia kedves osztálytársam..:)

mi nem azt mondogattuk ,hogy valld be neki,csak azt hogy beszélgessetek,és mivel rossz igy titeket nézni,legyetek barátok. Mind tudjuk ,hogy a "te" fiudnak,nem tetszel. A buliba lévő nyomulásrol,sem ugyanezek voltak vs nem ezt mondogatták,de ebbe nem szolok bele..

a szentélyt pedig te kezdted el mondani,és nem csak nekem hanem a ... nak is (legjobb bnőd)-->gondolom tese akarod ,hogy leirjam a nevét.

Ha orán szobakerül a "FIUD" neve ,akkor te hangosan röhögsz,kicsit csapkodsz,mindent csinálsz még akkoris ha a többiek már nem figyelnek rád..

Szóval könyörgöm nem a barátnőid cseszték el,és nem ők terjesztik,meg piszkálnak vele,hanem te kezded a témát ,és tereled magadra a figyelmet. Kissé más a helyzet,mint ahogy te gondolod,és itt leirtad.

Ha esetleg nem magad és a "fiud" helyeznéd minden áron témául ,akkor teljesen más lenne.

Mellékesen,hogy necsak lecsesszelek a nyár nembiztos ,hogy mindent megold,és amit igértél nekem kémia orán (emlékszel?;) ) azt tartsd be.

2011. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

előző osztálytársad/bnőd vagyok.

szerintem ezt igy kéne megfogalmazni:

szerelmes vagyok egy fiúba. Egyszerűen imádom, a fiú is tudja hiszem én mindig magamra vonom a figyelmet mikor meghallom a nevének a kezdőbetüjét,vagy bármit ami rá illik, de szemtől szembe nem mondtam el még neki. Tegnap a suliban beszélgettem a barátnőimmel és ott volt a fiú is.. egyedül. A csajok folyton velem beszélgettek, hogy mivel a fiu nem szerelmes belém,legyünk barátok. Az osztály nemsokat beszél rolunk... A fiú bulikban nem nyomul rám,de én a közelébe szoktam menni, mert nagyon szeretem, de sajnos emiatt a többiek ribancnak tartanak. De tegnap az egyik csaj pár dolgot kitálalt/elmondott rólam, még az is, hogy van egy kis "szentélyem " a fiúról a szobámban,Igazábol én mondtam nekik ugy ,hogy egy szentély ,de csak egy doboz amiben a tőle "lopott" vs a fiutól vett különböző kacatok vannak :SS. Szerintetek van rá esély, hogy helyrehozzam azt, amit elcsesztem? Vagy a nyár, az idő elhomályositja egy picit az emlékeket?



Erre az igaz történetre válaszolgatok légyszi.Hogy olyan válaszokat is kapjon a kedves osztálytársam,hogy tudjátok az eredeti törénetet!:)

2011. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
kööösz bazzmeg (N)
2011. jún. 12. 11:45
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat ,de azt hittem olyan válaszokat vársz amiknek hasznát tudod venni. De ha a kérdésbe hazudsz,és teljesen mást mondasz mint volt,akkor nem kapsz használható válaszokat..
2011. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Itt egy másik kedves osztálytársad is. ;)

Gondolom annyira nem akarod, hogy neveden nevezzelek, sz'al nem leszek olyan kötsög.

Ne kamuzz, azzal nem jutsz előrébb, hogy hazudsz embereknek, akik nem is ismernek. Ami a megszépített sztoridból lejön, enyhén távol áll az igazságtól, ezért így teljesen fölösleges. ;)Nem beszél rólatok állandóan az osztály, csak a minidrámákkal szándékosan felhívod magadra a figyelmet, gondolom ez a célod. Ne szórakozz az emberekkel, hidd el, mindenki jobban szeretne... Xoxo.

2011. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

harmadik szeretett osztálytársad :D

A történet itt-ott télleg nem stimmel, és úgy enyhén haszontalan és a valóságtól eltérő tanácsokkal/válaszokkal találkozhatsz ha magát a kérdést is elferdíted. Úgy gondolom ezt nem mi csesztük el, a "figyelemfelkeltő" akcióidnak köszönhető, h "ribancnak tartanak" ahogy te mondtad. Hidd el, ha annak a fiúnak teccenél, már rég lépett volna, ahogy lépett már korábban is más lányoknál. Ideje tovább lépni, mert ezzel, hogy átírt történettel állsz elő nem oldódik meg semmi. Szerintem fölösleges ezt tovább folytatnod, mert így csak megszégyeníted magad előtte. Fogd azt az egy csepp maradék méltóságodat, és keress másik fiút, lehetőleg olyat, akinek valóban teccel...;)

2011. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ez ciki...
2011. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!