Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezen jogos kiakadni? Mi a...

Ezen jogos kiakadni? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Lassan 18 éves vagyok,nem iszok,nem cigizek,nem járok bulizni,és általában mindig itthon vagyok,legkésőbb 9-re. Szeretnék választ kapni egy kérdésre,akár szülőktől,akár kamaszoktól,hogy náluk ez hogy van,és jogos-e,ami történt. Van egy ismerősöm,aki 26 éves,és van egy ovis lánya.Én jóban vagyok mindkettőjükkel,és most összefutottam velük az utcán,teljesen véletlen. Apám meglátott minket,és kiakadt,hogy mi ez,hogy ennyi idősen ilyen korú ismerősöm van,ráadásul mi az,hogy még a lányát is ismerem. Pedig nincs köztünk semmi,csak ismerősöm.És csak mentünk egymás mellett az utcán. Ennyi. Aztán,ha kiderül,hogy "van több is",akkor bezárnak...,jogos volt? És mit kéne tennem?
2011. jún. 15. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Beszélgetni csak lehet az embernek. Ezt ne tiltsák meg. Egy anyuka.
2011. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
85%

Mi??? Már beszélgetni sem lehet???? Ez azért nem teljesen normális dolog...


(2 gyerekes anyuka)

2011. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát,de mégis ez van...:( Pedig tényleg nem volt semmi. Csak együtt mentünk,és ezen úgy kiakadtak,hogy még azt is mondták,hogy hát,nem lesz internet,meg nem fognak elengedni sehova,ha így folytatom...:'( Pedig tényleg nincs köztünk semmi,meg barátom is van. És mégis...:'(
2011. jún. 16. 08:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Bolondok a szüleid? Ez nagyon gáz. Mi lesz, ha felnőtt leszel, majd 20 évesen is ilyen fasságokkal jönnek majd? No comment. Vannak érdekes emberek.
2011. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szegény szüleid nem gondolnak bele, hogy a szigorúskodásnak is meg vannak a határaik és ha átlépik, akkor azzal ronthatnak a helyzeten és csak ellöknek maguktól. Nem látják a környezetükben, hogy milyen kezelhetetlen tinik vannak, és hogy örülhetnek, hogy Te ilyen rendi vagy? Hívd fel erre a figyelmüket, hátha elgondolkoznak.

Persze ez akkor érvényes, ha tényleg úgy van, ahogy leírtad. :)

2011. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát, vmi nem stimmel a szüleiddel, az fix...
2011. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

te lány vagy és apád muszlim?


ha elmúltál 18 mond meg apádnak, hogy akár a feje tetejére is állhat, akkor se nagyon szóljon bele az életedbe


ha erre azzal jön, hogy ameddig nála lax, az ő kenyerét eszed, akkor mondd neki azt, hogy vegyen neked lakást, és már el is költöztél

2011. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó hány éves?

Csak mert igaz, hogy túl szigorúak a szülei, de ha nagyoskodni akar, akkor oldja meg a saját lakhatóságát is!

Amit írtál, az tipikus tini gondolkozás.

Bocsi kérdező, ez nem neked szólt, csak nem bírom az ilyet, hogy hülyézi a szülőt, de azért kihasználni jó. :)

2011. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én teljesen megértem valamilyen szinten a szüleim,hogy aggódnak értem,és féltenek,csak néha már túlzásba viszik ezt egy kicsit....
2011. jún. 18. 21:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Már bocsi,de nem a homlokodon hordod a pi_nádat...Miért ne lehetne beszélgetni?
2011. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!