Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól vennétek a...

Hány éves kortól vennétek a gyereketeknek mobiltelefont? ÉS szerintetek való 14-15 éves gyereknek samsung galaxy s?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 09:39
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Én 10 évesnek vennék leghamarabb,de galaxy s-re magamnak se tellik igy neki max egy 30 ezres telefont vennék(mármint 15 évesnek)
2011. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

Tesómmal anno 14-15 évesen kaptunk telefont, tehát a kór az teljesen jó .. szerintem.

De semmi képen sem vennék drágát, hiszen mindenhova magával fogja cipelni, mert a szülő azért veszi, hogy elérje!

Ellophatják, elhagyhatja, összetörheti ... ezért annak semmi értelme nincs, hogy X ezer forintos mobilt adj a kezébe.

2011. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim válasza:
Ennyi idősnek már mindenképp vennék, nyugodtabban engedném el bárhova ha tudom, hogy utol lehet érni. Viszont nem kapna ilyet, csak valami kis egyszerűt.
2011. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
minek amugy is galaxy s? gps-t nem használja,netezni suliban ugy se tud...már telon is lehet zenét hallgatni és fényképezni.
2011. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

szerintem okés a kor de mindenképpen valami egyszerű olcsóval kezdeném pl tud e rá vigyázni és hasonlók no meg a suliban is jobb mert biztos nem lopják majd el neki

az okostelefon csak arra jó h villogjon vele és rengeteg pénzt elverjen butaságokra és amugy sem tudja kihasználni

unoka öcsém ennyi idős korában kapott egy egyszerű nokiát meg lett mondva neki ha akkor lesz másik ha vesz magának nyáron szerzet magának egy kis melót h tudjon venni magának egy olyant amit szeretne meg is becsüli rendesen és nagyon vigyázz rá .-))


én ezt fogom tenni majd ha akkorák lesznek a gyerekeim :-))

2011. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
48%

én kb 3.os korában adnék neki telefont, amikor majd elkezd egyedül hazajárni, aztán majd az igények úgyis jönnek

14-15 évesnek már nagyon régen kéne telefon... és simán való nekik a galaxy iskolában is bőven tud vele netezni 0.facebook.com ról vagy ha wi-fi van akkor onnan is, a gps lehet hogy kellhet neki kitudja mennyit császkál a városban, és jó időtöltés is neki ha tud rajta játszani stb, és igen lehet más telfonon is fényképezni, de ez jobb képeket csinál, és törekedjünk már mindig a legjobbra

14/f

2011. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
51%
Én 10 évesen kaptam Samsung D900i, akkor ez még nagyon menő cucc volt... Most meg ZTE Blade-n nyomatom, szerintem Galaxy felesleges, mert szinte bármelyik androidos teló már elég jó, ha fényképezni akar, akkor fényképezőgépet ajánlok....
2011. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
57%

Kedves 14f!

remélem tudod h a galaxy s sok embernek egy havi fizujábol se jön ki!!

2011. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

Persze, tud a suliba vele villogni és netezni ..

aha, a tanár meg úgy 'vágja' ki óráról a gyereket, de ha ez nem is történik meg, akkor minimum, hogy lőttek a telefonnak, mert elveszi. Gondolom a gyermek nem örülne neki, ha anyát-apát rángatná be az igazgató elbeszélgetésre.

Lehet, hogy jó lázadni meg a faxt se érdekli az iskola (tini korban tök normális dolog), de nem erre való ... azért ülsz bent az iskola padba, hogy a koszon és a melegen (télen) valami más is rád ragadjon.

2011. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
14%

nem vágják ki és nem veszik el a telefont mert egy 14 éves gyerek van már olyan okos hogy ne a tanár orra előtt nyomja a cuccot, hanem a pad alatt...

és az hogy jön ide hogy sok embernek egy havi fizujából se jön ki a galaxy? valószinüleg ha ezen gondolkodik a kérdező akkor van rá keret, de ezen kívül ott van a részletfizetés és a kedvezmények ilyen olyan csomagokhoz...

14/f

2011. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!