Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek a...

Szülők! Ti megengednétek a gyereketeknek hogy?!

Figyelt kérdés

hogy 14 évesen fesse a körmét??Nekem anyu teljesen kiakadt,mert ilyen rózsaszínes pirosas körömlakkal festettem be..azt mondta h kurv.s,meg rib.ncos...de sztem meg aranyos mert olyan rózsaszínes.Nem is értettem h ezen miért akadtak fent ennyire,mert nem csak én festem a körmöm az osztályból,sőt még a legeslegjobb tanuló is festi(feketére,az jobb???)..de én nem azért festem,hanem mert nekem ez így jó..És anyu elvette azt a körömlakkot,mert amikor 1.-ör befestettem akk nagyon kiakadt,amikor most másodszorra elvette és azt mondta hogy 1 hétig nincs sz.gép..(de ebben benne van a mai kémia hármasom is)mert jó tanuló vagyok(4-5)

ti megengednétek a 14 éves lányotoknak,hogy körömlakkozzon(nem KUrv@@@s)ha az lenne nem használnám..

Pedig nem maradiak de akk nem értem h miért akadtak fenn ezen..


2.

Másik meg az hogy holnap 6 órám lesz,és abból 5-re kell tanulni,anyu meg most elment az öcsém szül.értekezletére,és nekem azt mondta h addig nem nézhetem az Árva angyalt(tv2-n)amíg meg nem tanultam,és ha megjön,akk kikérdez mindent,és ha megtudta h néztem a műsoromat és kikérdez és nem tudom akk fel is pofoz..)De most azért ülök gépnél,mert most csináltam meg a fizika kiselőadást,és gondolom megkérdezem h szerintetek ez az egész fair-e(?)

mert szerintem nagyon nem..pedig nem vok vele flegma,csak hazajöttem suliból,itthon kupi van,nincs elmosogatva anya meg nézi a tv-t..(mindig ez van,ha nem dolgozik,mert "pihen"de egy norm.anya nem így viselkedik)és mondta h mosogassak el,utána történt a körömlakk incidens,és utána nekiálltam tanulni,mert sok van holnapra,ő meg azt mondta h flegmázok ,pedig nem,mert apu mondta h addig sose takarítsak,amig nem végeztem a tanulással,mert az az első..Csak az a (másik)kérdésem hogy ti mikor viselkedtek így a lányotokkal???!


2010. szept. 27. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

1. ha el vagy tiltva a géptől, akkor most hogy vagy itt?

2. körömlakkot én simán engedném 14 évesen

3. had pihenjen kicsit anyukád is munka után, nem hinném, hogy miatta van a kupi...

2010. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

úgy h írtam h anya nincs itthon és kiselőadást csinálok,

és annyira nem fárad el sose,mert eladó,és itthon panaszkodik mindig,hogy ott úúúgy unatkozik.A háztartás szalad,ha itthon van,ha nincs,ha én vok itthon és ő nincs akk egyszerre tanulok,meg takarítok is de nem mindig meg egyszerre,sok..

2010. szept. 27. 17:13
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
:D Dorina ?
2010. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
tökéletesen egyetértek az elsö válaszolóval :)
2010. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki őszintén hogy mit gondolsz szerintem :)
2010. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Hát én már nem vagyok mostani kamasz (most 22 vagyok), de én 12 évesen fellázadtam a felmondom a leckét anyunak rendszer ellen, mert ez így nem állapot. Magamért tanulok és nem azért, mert ellenőriznek!!!

14 évesen szerintem már nem normális, hogy kikérdez, beszélj vele.

A körömlakk meg teljesen okés, főleg, ha amúgy normálisan öltözködsz, és ez amúgy 8 éve is így volt. Beszéd meg vele, hogy ma már senki nem néz emiatt k.rvának, és egyébként sem k.rvás mások szerint sem. Próbáld meg vele megértetni, hogy lehet, hogy neki kicsit "elavult" az elképzelése erről a korról, de manapság ebben tényleg nincsen semmi (az ő korában valószínűleg hazaküldték ezért, hogy mossa le :D)

Ha nem megy a normális beszéd, akkor meg lázadj...:D

2010. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Titokban fessed.


Én 9 évesen fekete körömlakkot használtam, és még a nagyimnak is tetszett =)10 évesen meg jött a hajfesték meg a műköröm 14 évesen a köldök pc, és tessék, élek! Jó munkám van, 2 gyermekes családanya vagyok, és jók a kapcsolataim.


Ne foglalkozz anyuddal, és ne engedd, hogy felpofozzon.

2010. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy 17/L
2010. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kiröhögném ha "kényszerítene" hogy mondjam fel a leckét, ha meg meg akar pofozni akkor készüljön mert én vagyok a gyorsabb és lefutok :)mondjuk a mosogatást csináld meg ha kész vagy a tanulással mert neked is jobb ha rend van, de ne veszekedj anyukáddal, egyszerűen csak nézd levegőnek
2010. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
21,05 17??????????
2010. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!