Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csinaltam egy iszonyat nagy...

Csinaltam egy iszonyat nagy hulyeseget es masra nem tudok 1Sszeruen gondolni h mekkora hulye vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval nemreg azt hazudtam a baratnomnek h volt egy baratom..iszonyat lelkiismeret furdalasom van azota,es felek is h kiderul es akkor a baratsagunknak annyi. Ez a fiu valoban letezik,de nem vlt koztunk semmi. Azt mondtam a baratnomnek h ez az egesz titok es h ne mondja el senkinek,de felek h kitudodik,es akkor vege a baratsagunknak pedig nagyon szeretem ot,es azt is banom h hazudtam,csak hat nem vagyok egy szepseg es minden korombelinek vlt mar baratja..nekem meg nem.:/ amikor eszembe jut h mit csinaltam akkor gorcsbe randul a gyomrom,enni se birok napokig mert nem tudom h mi lesz ha ez az egesz kiderul.. En nem elnem tul. Meg van altalanosba 1 evem es akkor amugy is elmegyuk innen,de addig ezt az 1evet hogyan huzzam ki.? Mit tegyek.? Hogy nyugtassam magam.? Kerlek segitsetek.!*-*
2011. jún. 17. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem attól még nem lenne vége a barátságotoknak, sőt biztos vagyok benne! egyik barátnőm is egyszer hazudta nekem hogy járt valakivel. ezt 1 évvel késöbb elmondta, és én meg csak röhögtem rajta. ha tényleg barátok vagytok emiatt nem fogtok összeveszni hidd el!
2011. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ennyire zavar a dolog, akkor egyértelmű, mit kell tenned. Beszélj a barátnőddel és mondd ezt el neki. Ne izgulj, nem olyan nagy ügy, ettől még nem lesz vége a barátságotoknak, pláne, ha elmondod neki az igazat.
2011. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De biztos vagyok benne h nagyon befog sertodni,ennel sokkal kisebb dolgoker is kiverte mar a balhet,nem tudom h mit csinaljak.:/
2011. jún. 17. 11:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, egy idő után elfelejted te is, és ha meg kiderül, akkor még mindig ott van az a lehetőség, hogy azt mondod neki, hogy úgy érezted elnyom azzal, hogy neki már volt, és hogy henceg ezzel és te is olyan menő akartál lenni.

Én a helyedben most bevallanám neki az egészet, de úgy ahogy érzem, hogy rettenetesen bánom, és azért talákltad ki, mert cikinek érzed, hogy neked még nem volt senki, már ha így van :)

Remélem megoldódik a gondod :)

2011. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megmondtad neki, hogy ki volt az fiú, ismeri a barátnőd. Ha nem mondtál nevet, ne foglalkozz a dologgal. Nem fog kiderülni, ha esetleg a barátnőd felhozza a témát, mond neki, hogy nem szeretnél róla beszélni.
2011. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

1. még csak 8.as leszel ...

2. miért derülne ki !?

3. legközelebb ha kamuzol, próbáld meg hihetően ...

2011. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
mondd el neki hogy az nem igaz amit mondtál, csak próbára akartad tenni,hogy elmondja-e valakinek vagy sem, ha egy nagyobb titokról van szó.
2011. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

koszonom szepen mindenkinek a segitseget,egy kicsit most megnyugtattatok.:) szerintem nem fogom neki elmondani,nem kockaztatnam ezen a baratsagunkat..remelem h nem derul ki,mondtam nevet is,es termeszetesen a baratnom is ismeri..epp ez a gond. Ha bizhatok benne es nem mondja el senkinek,akkor nem fog kiderulni. Remelem. Koszonom meg1x mindenkinek.;)

2011. jún. 18. 08:51
 9/9 A kérdező kommentje:
Amugy 14:10, te tudsz olvasni.? Nem derult ki semmi..meg eddig..es remelem nem is fog..
2011. jún. 18. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!