Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Hulyeseget fogok csinalni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki szerelmes belem, de nekem kulsore egyaltalan nem tetszik.Megis miota sokat beszelgetunk, elkezdtem nagyon vonzodni hozza.Ma este valoszinuleg at fog hivni magahoz, de en felek kettesben maradni vele, mert tudom hogy tortenni fog valami.Ugye hulyeseg igy belemenni valamibe hogy nem tetszik a pasi?
2011. júl. 20. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az a hülyeség, hogy képtelen vagy az érzéseidre hallgatni.

Akiket a leginkább szerettem életemben, sosem tetszettek. Ahogy megismertem őket gyönyörűek lettek, soha nem láttam náluk szebbet.

Ne adj a külsőre :)


Ami hülyeség lenne az inkább a kapcsolat nélküli szexuális együttlét, de ez a te dolgod,nem akarok beleszólni :)

2011. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát nem minden a külső, és ha a belsőjébe beleszeretsz akkor már nem fog számitani a külső, viszont ha ennyire nem tetszik külsőleg és úgy érzed nem lehet köztetek semmi, akkor ne táplálj felé hiú reményeket. Mert lehet azt gondolja hogy szereted, és utánna elmondani hogy igazából nem is.. az nagy szemétség szerintem 14L
2011. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem is az,hogy hülyeség,hanem egyszerre két embert csapsz ezzel be:magadat és a férfit.Sosem jó úgy összejönni valakivel,aki nem tetszik,mert annak a vége az lesz,hogy megcsalod,vagy elhagyod,de lehet,hogy előtte meg beleszeretsz és neki is fájdalmat okozol,meg magadnak lelkiismeret furdalást.
2011. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:25


Még annyit hozzátennék,hogy nem a külső számít,persze.. hanem az hogy szeressétek egymást..:)de nem tudom,hogy érdemes így belemenni-e.

2011. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt írta vonzódik hozzá.

Aki nem tudunk megszeretni, ahhoz nem vonzódunk :)

2011. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jár a vonzódás és a szerelem együtt.:)
2011. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, de nála a külső az akadály. Na most aki annyira nem tetszik ahhoz nem tudunk vonzódni. Valami csak van benne, ami vonzalmat ébresztett és kompenzálja a külsejét :)
2011. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olyan aranyos velem, sokszor olyanokat mond hogy a szivem szakad meg, de tartom magam ahhoz hogy csak baratok lehetunk.De nagyon felek attol ha kettesben lennenk, nem tudnak nemet mondani.
2011. júl. 20. 11:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Nemet akarsz mondani? Vagy igent akarsz, csak félsz valamitől? Mert ez nem mind1.
2011. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tetszeni sokféle képen nem tetszhet:


1. Kifejezetten taszít szexuálisan. (Van ilyen is, nem csak nem tetszik, hanem tényleg soha nem bírnál rá férfiként nézni) - Ha így van, ne menj át.


2. Nem tartod elég jó pasinak/csúnyának tartod, és inkább mások előtt szégyellnéd. Ha ez van, akkor azok (részben) a saját gátlásaid, hogy csak jó pasit vagy képes felvállalni. - Ha így van, akkor se menj át.


És végül a legvalószínűbb jelen esetben:

3. Nem tetszik külsőre, de azért nem taszít, sőt vonz is szexuálisan, mások véleménye meg nem érdekel.


Ez esetben, hajrá, ismerkedjetek, meglátjátok mi lesz. Életem nagy szerelmei elsőre nem jöttek be, és pont azért szerettem beléjük, mert _számomra_ széppé váltak.


Ha van egy helyes pasi abba könnyű belezúgni, de nehéz tudni, hogy nemcsak szexuális vonzalom-e... de ha egy olyan pasi csábít el, aki amúgy nem jött be, és egy idő után minden apró "hibát" szépnek találsz rajta.... na AZ már szerelem.

2011. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!