Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ugrálóvárakra, csúszdákra...

Ugrálóvárakra, csúszdákra hány kg-ig lehet "felülni" általában?

Figyelt kérdés
Tudjátok, amik a búcsúban meg majálison meg ilyeneken vannak, ilyen nagy felfújt valamik! És hány éves kor a korhatár?
2011. jún. 20. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nem tudom,hogy mi a korhatár..stb.

Láttam még 5-6 éveseket is ott ugrálni,náluk nagyobbakat már nem.

2011. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én a csúszdákon sokkal nagyobbakat is szoktam látni. Nem tudja esetleg valaki pontosan?
2011. jún. 20. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
100 kg szokott lenni. De odamész, megkérdezed.
2011. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen fajta mert van többféle de én legtöbbször max. 70-75 kg-s korhatárt szoktam látni kiírva, de a nagyok már nem oda valók olyan max. 10 éves szokott oda menni ha már esetleg nagyobb az már kicsit "gáz" mert ő nekik már inkább a nagyobb körhinta féléken van inkább a helyük. :D
2011. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"75 kg-os korhatár" :D:D

köszi amúgy :)


Előzőnek: megkérdezni se kell, ki van írva, de nincs most ilyesmi dolog a környéken, engem viszont most érdekelne...

2011. jún. 20. 22:26
 6/9 anonim válasza:

én 12 voltam, volt egy barátnőm ő 13, és az ő csaldjával metünk ki ilyenre, a barátnőmnek jött a baátyja is aki 16 volt, és kb 60-70 kg, és eléggé fain gyerek volt, első az volt, hogy megcélozta az ilyen ugráló várat, nem szóltak egy szót sem, csak röhögtek , hogy hogy lehet valaki ilyen idióta xD

bár ez a "dolgozókon" is függ.. valameik rendes és röhög az ilyenen, valaki meg jól elküldni... :s tehát, ha jófej akkor lehetsz akár 19 is csak röhög rajtad, ha meg bunkó akkor ha koron felüli vagy akkor elküld a p*csába.. :S

2011. jún. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Majd kiemelem, nem adom fel, hátha tud valaki pontosat mondani! :D

2011. jún. 22. 09:44
 8/9 anonim ***** válasza:
egy ismerősünknek volt egy kisebb ugrálóvára:D arra 50kg volt írva:) de szerintem az ugrálóvár méretétől függ
2011. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végre egy pontos adat köszönöm! :)
2011. jún. 23. 14:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!