Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Húgom mindig...

Mit csináljak? Húgom mindig róla beszél. Már idegesít.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik neki, jártak is. Aztán kiderült, hogy valami rokonunk. De állandóan öróla beszél, hiába mondom neki, hogy sz*rja már le.
2011. jún. 22. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit sem tudsz csinálni.Nekem fáj,ha a párom folyamatosan más emberekről beszél..de nemtud leszokni róla,engem meg már.. nem isaz,hogy nem érdekel..hanem..nem tudom..:/:(

15/L

2011. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
A húgok barom arcúak ennyi
2011. jún. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lepd meg azzal, hogy egyszer végre nem lekezeled, hanem végighallgatod. Majd megmondod neki, hogy megérted az érzéseit, de fogja fel a tényt, hogy rokonok, és hogy neked többé ne meséljen róla.


Amúgy meg ha még nagyon fiatal, úgyis beleesik hamarosan valaki másba, aztán hallgathatod azt :-

2011. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom 15év alatti a húgod...ien korban még nagyon változóak az érzések pár hónap alatt túl lesz rajta,és más fog neki tetszeni.mikor még én is kislány voltam olyan 10éves nekem is tetszett az unokatesóm
2011. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!