Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Halalra idegesit, ahogy a...

Halalra idegesit, ahogy a parom eteti a kislanyunkat. En mindig beszelek hozza es allandoan ra figyelek, a parom viszont nem beszel hozza es a tevet bamulja a gyerek helyett. Szerintetek en vagyok nem normalis vagy tenyleg a babara kellene figyelnie?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha eszik a gyerek így is, akkor ne idegeskedj feleslegesen. Egyáltalán nembaj, ha nem beszél hozzá evés közben, ahogy az sem baj, hogy te igen. A lényeg, hogy egyen. Miért nem csinálsz ilyenkor valami mást? Foglald le magad, akkor nem idegeskedsz apróságokon:)
2010. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezzel semmi baj nincsen.
2010. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne idegesítsd magad. Ha Te értesz hozzá, etesd Te.
2010. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Na és mi van ha a gyerek elkezd fulldokolni .akkor is a tv-t fogja bámulni? Szerintem előbb megkéne etetnie normálisan, úgy ahogy egy rendes apának illik, aztán tv. Így lenne normális. Nem úgy ,hogy közbe tv-t néz.

de ezt megkéne beszélned vele, ha zavar téged.

2010. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
kevés pasi szeret gyereket etetni, vagy tud JÓL gyereket etetni...Már a pisis pelenka cseréjénél szájhúzás van, a kakás pelus közelébe nem is mennek, mintha egy atomreaktor lenne... ;)) Az etetés még csak -csak.... Kedves Kérdező, ne vedd el a kedvét, hadd etesse csak ahogy jólesik neki, te legalább addig tudsz pihenni vagy mást csinálni ....:)
2010. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
mégis miért kéne beszélni a gyerekhez evés közben? nyisd ki csukd be? A gyerek csak gyerek nem hülye hogy gügyöréssz neki. Tv közben való etetéssel nincs semmi baj. Örülj hogy apa ennyit is bevállal.
2010. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, megnyugtattatok. Szegenyt akkor jobb, ha beken hagyom. :)
2010. máj. 29. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Ne izgulj, az én férjem egy szuper apa, minden szempontból, de mikor ő etette a gyereket, ő se beszélt hozzá :)) (Nézte közben a sport1-et :))
2010. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez így, hagyd csak. Ez az ő etetési stílusa:) a lényeg a végeredmény, a kicsi eszik. Ne piszkáld, mert azt fogja mondani, hogy ha te jobban tudod, innentől fogva eteheted nyugodtan, ő meg nézi a tv-t tovább:) ne piszkáld őket:)
2010. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!