Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem korai elmenni bulizni?

Nem korai elmenni bulizni?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy most voltam 10.-es és ma mennénk bulizni (én először)..szerintetek nem korai még?A tanulással semmi baj nem volt,összesen egy 4-esem volt,és matekból dicséretes voltam : ) anya elengedett,de ez nem lesz korai?..nem akarok olyan lenni mint a többi kamasz,aki minden buliba mással kavar,és hulla részegre leissza magát...kicsit össze vagyok zavarodva.. : /
2011. jún. 25. 10:40
1 2
 1/12 :) :) :) ***** válasza:
100%
Attól függ milyen buli.Amugy hény éves vagy 15?akkor szerintem nem olyan korai.
2011. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
17 leszek augusztusba : D : D és egy rendes szórakozó helyre
2011. jún. 25. 10:47
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Attól, hogy elmész bulizni, még nem kell seggrészegre innod magad, vagy összefeküdni fűvel fával. Nem hiszem, hogy korai lenne, én is kb. annyi voltam, amikor elkezdtem eljárni ide-oda. De nem csináltam hülyeségeket. A szavaidból azt szűrtem le, hogy meglehetősen felelősségteljes vagy, így nem hinném, hogy gond lenne. Csak arra figyelj, hogy ne hagyd magad befolyásolni. Szóval ne igyál vagy drogozz csak azért, mert a többiek is csinálják, vagy mert megszólnak, ha nem teszed.

Nem mondom, hogy ne igyál, hiszen már nem vagy kisgyerek. De a mértékletesség legyen a fő szempont.

Jó szórakozást! :)

2011. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat : )már tökre izgulok h milyen lesz :D D
2011. jún. 25. 10:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem korai.az én osztálytársaim 13 évesen mennek részegen-fetrengős-házibuliba.Na AZ korai:/
2011. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Józanul is lehet bulizni, ez csak rajtad múlik. Persze ha nem akarsz elmenni, nem kötelező!
2011. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
egyáltalán nem korai-. gimiben már nem.
2011. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én február óta szoktam kijárogatni. Sosem voltam diszkóba és nem is vágyom rá. Nekem a buli arról szól, hogy ha jó idő van kint vagyunk, sétálunk, dumálunk, vagy a parkban kiülünk, ha rosszabb idő van beülünk valami normálisabb klubba vagy pubba. Esetleg iszunk is valami alkoholt, de töményet pl. soha, max sört vagy bort:)

Egész jól tanulok, tudom a kötelességeimet.

Egyébként nem járok ki minden hétvégén, főként akkor, ha van valami élet is, valami program a városban vagy valami:D


A legelső buli előtt lefektettük a szabályokat a szüleimmel, az összes szabály magától értetődő volt számomra. Legkésőbb 12-re itthon vagyok, de inkább 2 perccel hamarabb, mint 1-el később, nem iszok sokat, nem keveredek zűrös ügyekbe, és mindig igazat mondok arról, hogy hova megyünk.

Eddig még nem veszítettem el a bizalmukat, mert mindent betartok amit megbeszéltünk, így most már elég könnyű elintézni az ilyen dolgokat. Kezdetben félve kérdeztem, elmehetek-e a koncertre vagy ide, oda, most már eléjük állok, elmondom mit terveztünk és megkérdezem, elmehetek-e. A szüleim általában azt mondják, 'jól van kislányom, menjél el, érezd jól magad, de ne feledd azokat, amiket megbeszéltünk'.


Szerinten nem korai elmenni bulizni. Egyébként sem jelenti azt a bulizás, hogy s*ggrészegre iszod magad, drogzol, 4-5 pasival kavarsz egy nap alatt stb. Lehet kultúráltan is bulizni.

Én is megyek este ki, mert nyárnyitó buli van a városban és lesznek koncertek:)


Jó bulizást estére!:)

16/L (most voltam 10.-es én is).

2011. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
10.-es? Még engem is elengednek házibuliba. (bár nem rendesbe. 13/f vagyok.)De 17 évesen biztos el fogok néha menni buliba.
2011. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kedves 13f...én 13évesen maximum szülinapi buliba mehettem,ami kb 9ig tartott,nem arrol van szó h elengednek e...hanem arról h elengednek de mégis miért érzek lelkiismeret furdalást...am végül nem voltam,mert akivel mentem volna lemondta,de majd legközelebb: )))
2011. jún. 26. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!