Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Holnap szeretnék barátnőmmel...

Holnap szeretnék barátnőmmel elmenni bulizni és naluk is aludnák. Hogy vegyem rá anyát? Elég szigorú 17/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

beszelgess el vele, ha ismerik, akkor nagyobb az esely...

tobb tenyezotol is fugg, pl, megbiznak benned szuleid? erett vagy arra, hogy buliba menj? ha igen, es semmi okuk nincs az aggodalomra, mond meg, hogy szeretnel kicsit bulizni, kossetek alkut, es mond meg nekik, hogy ha szukseges, valakit beszerveztek (szuloket, ismerosoket) hogy hozzanak/vigyenek

2011. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért 17 évesen elengedhetnének nyugodtan :/ nem vagy már kislány :-)


18f

2011. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha még nincs férje akkor még az
2011. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
látom kicsit elkéstem az időponttól:S de én azt mondanám neked, h ha az anyukád ismeri ezt a barátnődet és a szüleit max. ők tudnának vele beszélni, hogy ha 1-szer, 2-szer elmész bulizni abban még nincs semmi. + ha megbíznak benned és tudják h nem fogod leinni magad a sárga földig és nem keveredsz szóba kétes alakokkal, pláne, ha nem egyedül mész..szerintem meg fogják engedni
2011. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!