Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ebben a témakörben...

Kamaszok! Ebben a témakörben csak a rátok vonatkozó kéréseket nézitek meg, vagy egyéb babás kérdéseket is?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, hogy egyből a 'Kamaszok' témába mentek-e vagy úgy általában nézitek-e a kérdéseket?

És ha nézitek, akkor milyen jellegűeket?Milyen más kérdésekre szoktatok válaszolni?

8 hónapos kisfiú 26 éves anyukája:)


2011. júl. 3. 15:40
1 2 3
 1/28 Szafica válasza:

én megszoktam nézni a babás, terhességes kérdéseket is

16/L

2011. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam nézni más kérdéseket is. :) És olyanokra válaszolok amit pl. tudom, hogy én akkor és akkor mit csináltam (értem itt a első pár lépés, első szóó stb.). De igazából csak olvasgatom, mert engem is nagyon érdekel, mégha nincs gyerekem és csak 14 éves vagyok. :)


14/L

2011. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Én a problémás gyerekes és a kisgyerekes kérdéseket. Mert szeretem a gyerekeket. Az uszodába az anyámnak azt mondta egy anyuka hogy a fia alig várja hogy velem játsszon. Meg amúgy a többi is :D.
2011. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
48%
ja és 13/F
2011. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%

Igen szoktam nézegetni a kisgyerekes kérdéseket is,válaszolni nem szoktam mert itt vannak tapasztalt szülők és majd ők válaszolnak..Persze ami nem ilyen komoly neveléssel,etetéssel kapcsolatos kérdés és én is tudok rá elég jó választ adni(pl: mesék,játékok)azokra válaszolok,mert nagyon szeretem a gyerekeket.((:

15L

2011. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
35%
Egyedüli fiú vagyok ebben a kérdésben :).
2011. júl. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%

Megnézem a többi kérdést is, ha van olyan, amire tudok válaszolni (pl. mesék, játékok, gyerekzenék stb.), akkor válaszolok, mert szeretem a gyerekeket, és szoktam is rájuk vigyázni. :)

15/L

2011. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézem a babás kérdéseket is, bár ritkán tudok érdemben válaszolni. Egyrészt azért nézem meg, mert imádom a babákat, és érdekelnek a velük kapcsolatos dolgok, másrészt bébiszitter vagyok, és próbálok hasznosítani pár dolgot, harmadrészt ápolónak tanulok, és csecsemőápolónak szeretnék szakosodni, oda sem árt, ha ismerem az anyukák gondolatait, meg a babák természetét.
2011. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Ez tök jó:)Eleinte furcsállottam, hogy ez a téma ebben a témakörben van,de most már látom, hogy egyáltalán nem baj:)))
2011. júl. 3. 16:29
 10/28 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk ez az oldal azért is jó, mert tapasztalatokat lehet olvasni, nem azt amit a könyvekben írnak, tanítanak:)
2011. júl. 3. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!