Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El szoktátok olvasni a korábbi...

El szoktátok olvasni a korábbi oladal (ak) on szereplő kérdéseket is babák témakörben, hátha tudtok válaszolni/segíteni?

Figyelt kérdés

Ez a témakör ahogy észrevettem néha túl gyorsan pörög,és lehet hogy többen akik tudnának válaszolni a kérdésekre már nem is látják...én többször érzem úgy hogy egy-egy kérdésem emiatt hanyagolódik el.

Sajnos én magam is gyakran csak az aktuálisan futó oldalt nézem meg.

Van aki nem így tesz?


2009. okt. 12. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Van! És onnan tudom, hogy a kékszínű kérdések fölött vannak a sötétszürke régebbiek. Van olyan is, ami jópár hónappal ezelőtt íródott, és még ma is válaszolgatnak rá.

2009. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha este a kisfiam elaltatása után "sok" időm van, akkor max. 4-5 oldalig futom át a kérdéseket, persze csak gyorsan átolvasom a kérdést tartalmazó oldalt. A válaszokat csak akkor nézem meg, és én is csak akkor válaszolok, ha olyan kérdés van, amire valami miatt én tudok egy "tuti" hasznos választ. :-)
2009. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem is e miatt nem jönnek válaszok az itt feltett kérdéseimre!:(volt egy jó pár, de egy ideje már nem kérdezek ebbe a témakörbe, mert nem nagyon jön válasz!Pedig nem olyat kérdezek, amire ne lehetne válaszolni!De tényleg rengetek kérdés van ebben a témakörben!Nem akarok bunkó lenni, de kéne csinálni egy "nézd meg a görbémet", egy "terhes vagyok-e" kategóriát is!Tényleg nem akarok bunkó lenni, de néha olyanokat kérdeznek, hogy csak nézek!Múltkor pl egy anyuka kérdésére írtam, adtam neki tanácsot, amit meg is fogadott pedig nem is vagyok (MÉG!) anyuka, csak tudom, mert 4 kisebb tesóm van és szeretem a gyerekeket!Nem tudom te hogy vagy vele kérdező, de szerintem sok olyan kérdés van, amit én tuti nem írnék ki!Tudom,hogy én is aggódós leszek, de tudom, hogy ha kérdésem van egyből anyumat fogom hívni és nem itt kérdezem meg pl hogy hogy öltöztessem a gyerekem, vagy hogy milyen bilit vegyek neki!

Amúgy én vissza szoktam nézni a kérdéseket és válaszolok amire tudok!Ja és nem zavar ha valaki lepontoz a válaszomért, tényleg nem akartam bunkó lenni, de így van, túl sok a fölösleges kérdés!

2009. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én visszaolvasok, válaszolok, ez nekem is hasznos, de ki tudod emelni a kérdéseidet 36 óra után!
2009. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!