Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Létezik olyan gyogyszer ami...

Létezik olyan gyogyszer ami késlelteti a menstruaciot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszert nem tudok, de állítólag a cirtomleves víz segít benne, vagy legalábbis csökkenti a vérzést.
2011. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen, hormotartalmú fogamzásgátlónak hívják.
2011. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, hogy szeretnéd kitolni egy bizonyos idővel, mondjuk nyaralás miatt? Létezik, sportolók biztosan használják, az én fogamzásgátlóm is olyan, hogy ha tovább szedem és nem hagyok szünetet, akkor ki is lehet hagyni egyet, de nem tudom, hogy abban az esetben lehet e ilyesmit használni akkor, ha amúgy nem szedsz semmit.


Mindenképpen nőgyógyász írhatja csak fel, úgyhogy azt nem úszod meg sajnos.

2011. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
jaj drágám, ilyen még mindig nem létezik.. akárhányszor teszitek fel, akkor sem elsz!
2011. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Duphaston. Nőgyógyász írhatja fel.

A barátnőm mensije pont az esküvője napján jött volna meg.Nőgyógyásza írta fel neki. Kb egy héttel később jött meg.

2011. júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a menstruáció előtt egy olyan négy nappal kezdj el citromlevet inni, nekem bejön, kb. négy-öt nappal később jön meg. a cseresznyétől viszont előbb
2011. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Citromlé :) Egyik ismerősöm egy teljes hónappal tolta ki, szóval hatásos :)
2011. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!