Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Barátnőmmel nagyon unatkozunk?

Barátnőmmel nagyon unatkozunk?

Figyelt kérdés
sziasztok itt van a barátnőm és 2 hétig itt is lesz és nagyoon nagyon unatkoozunk és nem tudom hogy mit csináljunk:(( lécci segítsetek!!kösziii:D
2011. júl. 10. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Sétához most kicsit meleg van, bár lassan hűl az idő (ma). Strandozni viszont kiváló, de naptejet vigyetek, ill. e mellett is figyeljetek oda. Igaz már lassan sötétedni fog, szóval ezt majd holnap, azután.

Ma még: megnézhettek egy jó DVD filmet, kártyázhattok, társasozhattok.

Ha nem lennétek együtt mit csinálnátok? Ezt lehet együtt is? Akkor hajrá....

2011. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oh, hát nagyon lennék most a helyetekben. :-) Én a legszívesebben kreatívkodom egy kicsit, ha van időm. Most például táskát varrok, de mivel szabadidőm nem sok van, már egy hónapja készül. Csinálhatnátok gyöngyből ékszereket vagy bármilyen dekorációt a szobátokba, stb. Ha ez még mindig nem elég, lehet menni strandra, bringázni, filmet nézni, kártyázni, stb.
2011. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
már nem azért de ha unatkoztok egymás társaságában az milyen barátság?
2011. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok ?


Amúgy igaza van az utolsónak.Barátnőimmel szinte sose unatkozok.

2011. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát azt én se vágom h ha egyszer barátnők vagytok h lehettek olyan szerecsétlenek h unatkoztok nem h élveznétek egymás társaságát. Am bármit csinálhattok. Gépezetek, társas, film, menjetek el valamerre, beszéljetek ki mindenkit ahogy az szokás. Nem tudom ti ismeritek egymást, ti tudjátok mit szerettek. Én bnömmel 2 hétig leszek kettesben Dániába de meg se fordult a fejembe h mi unatkozni fogunk. :D
2011. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem nem azért hogy unatkoztunk csak nagyon hülyék voltunk abba a pillanatba a mmáikba meg elhalgattunk és hát így kijütt de 5 perc múlva megint hülyék lettünkxD
2011. júl. 12. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!