Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tetszek neki, vagy nem?

Tetszek neki, vagy nem?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok!!

Van a suliban, 1 srác , aki nagyon tetszik, ő 16 éves.

Nem beszélgettünk még soha, csak látásból ismerjük egymást.

A mi sulinkban, általában a nagyobb fiúk, "lenézik" a kisebb , lányokat (amúgy egyházi gimi).


A srác, félreérthető jelzéseket ad, és nem tudom eldönteni, hogy csak félre értem e vagy, esetleg tetszem is neki!



Sokat szemezünk,néha észreveszem, hogy utánam fordul,fütyörészik...mintha fel akarná kelteni a figyelmem..de nem merem elhinni,hogy tetszem neki, mert ő a suli legjobb pasija.

Létezik, hogy tetszem neki?

Köszi a válaszokat!:)


2011. júl. 12. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb pasiknak is tetszeni szokott valaki...


Milyen érdekes! Én annak idején ugyanígy nem akartam elhinni, hogy tetszhetek a legjobb srácnak, nem is lett semmi. Aztán 15 év elteltével összehozott minket a sors egy társaságban, ahol a többiek csodálkoztak, hogy mi ismerjük egymást. És akkor ő elmesélte, hogy 16 éves korában szerelmes volt belém. Köpni-nyelni nem tudtam, de szó szerint...

(Azóta már 2x ült börtönben, meg nagyon zűrös élete lett, úgyhogy talán jobb is, hogy így alakult...)

2011. júl. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fannníííí te vagy az? Azért csínján a kanokkal

üdv: gabó

2011. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

ehe itt is fölismert valaki valakit xD

én már a 3ik barátnömnek a kérdését találtam meg .....


nah mindegy, vissza a kérdéshez ....

írj rá facebookon, vagy msn-en

nem kell mindjárt ot kezdened,h hé ember tetszek neked vagy nem, mert ez ugyse mernéd, inkább elöször csak beszélgessetek ...

és amugy gondolom neked is mint mindenkinek van önértékelésed, és feltudod mérni,h egy olyan csaj vagy, aki tetszhet egy bomba srácnak, vagy nem .....

és még annyi,h egy ijen "suli legjobb pasijának" nem szoktak csak ugy félrecélzott jelzései lenni, amit küldöt, azt sztem neked szánta :)


sok szerncsét, ha megszerzed azta bomba pasit, akkor mázlista leszel :P sok szerencsét

15L

2011. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem Fani vagyok!:)))


Én, nem tartom magam rossz csajnak, és a környezetemben élők sem!

Akkor létezik, hogy tetszenék neki??

Én attól tartok inkább, hogy látja rajtam , hogy tetszik nekem és ezért direkt úgy csinál, mintha...


Biztos nem fogom megkeresni facen..nyuszi vagyok..:))

2011. júl. 12. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:

uu nemár, pedig képzeld el, lehet,hogy aza fiu is elismerne téged,hogy nézdmá ez mien fiatal és rám mert írni :D

legyél merész, esküszöm nem bánod meg, mi rossz sülhet ki belöle ???

:D ezzel is több leszel és lesz egy tapasztalatod, a fiuk szeretik a bátor csajokat, ne legyél nyuszi írj rá, vagy bökd meg :D és ha visszabök akkor duplán írj rá!!!!!!!!!!

tedd meg minden csajért aki nem mert lépni azért amit szeretett volna xD

2011. júl. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!