Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tetszek neki, vagy csak ARRA!...

Tetszek neki, vagy csak ARRA! Kellek?

Figyelt kérdés

Új osztály,új mindenki. :D

Van egy srác,aki minden nap ölelget,van hogy 2-3 percig is,és van hogy úgy,hogy a fejét félrehajtja a vállamon. :)

Órán is észrevettem,hogy néha nézeget,amikor felelek ott áll,segít,meg a röpi nem az erősségem,és odajön,beáll mögém,megmutatja hogy kell,és mondja hogy üt helyettem. :D

Még a tanártól is megkérdezte hogy üthet helyettem?! :$$ :)

Órán is néz,gondol eggyet,és mellém ül!:)

Viszont mondja hogy: "Jó a segged,járunk?"

Meg az eggyik csajjal az osztályból állítólag smárolt,én pont nem néztem oda,de a csajra tegnap meg azt mondta hogy k*rva. Őt nem ölelgeti úgy mint engem,meg semmi.

Viszont puszit néha kér tőle,de nem ül mellé,semmi.


2010. dec. 4. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Én ilyet még nem láttam, nem hallottam. :D Talán az a csaj tetszik neki, de irántad lehet többet érez. Vagy te szendébbl vagy, így nálad szelídebb módszerekkel támad. Nem tudom, én soha nem engedtem volna, hogy egy fiú csak úgy ölelgessen azok után, hogy ilyen megjegyzéseket szór el. Úgy értem valszeg akar tőled valamit, és ha én nem akarok tőle semmit, akkor nem engedek ilyesmit, mert ezt bátorításnak veszi
2010. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

15

Nem tudom,akkor nem k*rvázta volna le..

Aki bejön,arra nem mondunk ilyet.

2010. dec. 4. 11:43
 3/10 A kérdező kommentje:

Ja bocsi ezt kihagytam!!

Tegnap tesin nem ült mellette senki,és intett hogy mennyek oda!

Ha a másik csaj jönne be neki,neki szólt volna.

2010. dec. 4. 11:45
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi,csak az én meglátásom,de te annyira akarod,hogy azt írja mindenki,hogy te jössz be neki meg ilyenek :D

Gondolom tetszik neked a fiú és ezt akarod hallani.

Vagy most akkor mi is igazából a kérdésed?? :)

2010. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem azt akarom hallani,hanem a választ!

XD

Hogy tetszem e neki,csak leírtam,miket csinál.

2010. dec. 4. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Tuti h bejössz neki! Mindenki így gondolja, és legbelül te is tudod! Ez tök jó, csak gondolom ő olyan "menő" tipus, és minden csajjal kavar egy kicsit, de veled nem kicsit!! :D:D
2010. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedban nem biztos h belemennék. Már vagy 2 hónapja volt h én is megismerkedtem egy ilyen sráccal. Kedves volt, rendes mindig kitüntetett a figyelmével. Másképp viselkedett velem mint a többi lánnyal. Én meg mint "kis kezdő" teljesen oda voltam. Jött egy buli ott csókolóztunk. A másnapot is eggyütt töltöttük ( meg a haverokkal) Madarat lehetett volna velem fogni olyan boldog voltam. Hát aztán kétnapmúlva kaptam egy sms-t a barátnőmtől ha a srác aznap amikor nem találkoztunk egy másik csajjal volt. Tulajdonképpen szerencse h nem helyi vagy osztálytárs volt. Úgy méghülyébben éreztem volna magam.

Nem törvényszerű h minden ilyen eset így végződjön de erről a történetről az jutott eszembe h én hogy jártam. Gondoltam jobb ha ezt is tudod mikor mérlegelsz h hogyan döntesz.

2010. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy még azt mondta a csajra, hogy ku*va, nem jelent semmit. Mivel nekem is nagyon bejött egy srác, csak én tipikusnak az ellentéte vagyok a plázacicáknak, és sokszor kiállt mellettem, megvédett, meg minden. Aztán kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, sokat dumáltunk, és elmondta, hogy szerinte a többi csaj az osztályomban mind k*rva, örül, hogy itt vagyok neki én, egyetlen normális csajként. Aztán most is egy olyan csajjal jár, akit azelőtt lek*rvázott :( Nagyon hiányzik a srác :(
2010. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kovboj ***** válasza:
nőfaló a gyerek, tud élni :D te tetszel neki, de ha valaki felkínálja magát biztos nem utasítja vissza 2.nak...
2010. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Most te jössz be neki, aztán egy hónap múlva már más fog, vagy nem.


Házi nyúlra nem lövünk. Magánvélemény, de talán nem kéne beleélned magadat, mert az osztályközösséget nagyon szét tudja szedni egy balul elsült kapcsolat.


15 évesen a fiúknak nagyon nagy a szájuk aztán ha valami olyanra is sor kerülne fülüket-farkukat behúzva vonulnának vissza.

2010. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!