Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire ronthatja el egy...

Mennyire ronthatja el egy kamasz 17 éves lány, akit az apja nevel, az apja új párkapcsolatát, ha a nő alig 10 évvel idősebb a lánynál és látszólag nem szimpi neki?

Figyelt kérdés
ebben a cipőben járok...
2011. júl. 12. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát..ez múlik a lányon...hogy felfogja-e,hogy társat szeretnél és nem pótanyát neki.Múlik a nőn,hogy ne akarja nevelni,és múlik rajtad,hogy hogyan tudod megbeszélni mindkettőjükkel.Különben nagyon elronthatja.
2011. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Ne rontsd el.Örülj,hogy az apád boldog.Fordított esetben te sem szeretnéd,ha belepiszkálna.
2011. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok az apuci barátnője, nem a lány:)
2011. júl. 12. 20:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy az apával milyen a lány kapcsolata.Ebben a korban nagyon érzékenyek a tinik. Az sem jó,hogy alig vagy idősebb tőle. Egy apuhoz korban jobban illő nőt hamarabb elfogadna.
2011. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nevelni baromira nem szeretném, ő pedig már eléggé "leszaja" az apját, pont abban a korban van... bulizik. De az apja viszont nagyon ragaszkodik hozzá, látom. Amikor rákérdeztem még az elején, hogy mit szól majd a lánya a "fiatal barátnőjéhez".. azt mondta bármit is, őt nem érdekli, ez a saját élete. Viszont látom a lányon, hogy kissé rosszallóan néz rám... az elején rám se nézett, most már igen de mintha azt akarná érzékeltetni, mennyire nem számítok én ott... valójában persze nem ő dönt természetesen, engem mégis zavar.. hány év még mire saját élete lesz? lehet 5 is még, manapság nem sietnek elköltözni a fiatalok a szép nagy luxus szülői házból ahol mindenük megvan..
2011. júl. 12. 20:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat,látszik,hogy fáradok:)

Ha a rosszabbik fajtából való kamasz,akkor meg tudja keseríteni az életeteket.De lehet,hogy normális,mert azért olyan is van,és akkor nincs mitől tartanod.Lehet,hogy nem is vagy ellenszenves neki,csak még új,és furcsa neki a szitu.Próbálj barátkozni,beszélgetni,és tudatosítani benne,hogy nem akarsz az anyja lenni.

2011. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, szerintem ő sem gondolja hogy az anyja szeretnék lenni. Ez a legutolsó amire vágyom:)
2011. júl. 12. 20:42
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát már ne is haragudj, de egy ilyen nőnek, mint te, én sem örülnék. Mi az, hogy mikor húz már el otthonról? Ő a család tagja, te meg apuci újdonsült nőcskéje. Ne is haragudj, de ne akard már a saját otthonából kipaterolni, mert neked úgy kényelmesebb. Fogadjunk, még csak meg sem próbáltál beszélgetni vele, vagy valami. Nem olyan kislány már, nyugodtan le lehet vele ülni, és megbeszélni normális hangnemben, hogy te szereted az apját, és eszed ágában sincs az anyját játszani. Nem kell puszi pajtásoknak lennetek, de meg lehet élni egymás mellett. Főleg, hogy ő előbb volt ott, mint te.
2011. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos, hogy ne teherként, ellenségként fogd fel. Te bizonytalan vagy vele, ő ezt érzi. Akard már megismerni a lányt is, de legalább próbáld. A kis korkülönbség miatt pótmama nem lehetsz, de barátnője még igen... Szervezz vele közös programot, mozi, pláza, beszélgessetek... Ha nem azt érzi, hogy fölösleges tényező a ti egyenletetekben, hidd el, el fog fogadni, és ragaszkodik majd hozzád. Eszébe sem jut kitúrni. Kezdetben mindenki zárkózott, de hidd el, neki is szüksége van valakire, aki idősebb, tapasztaltabb, de még emlékszik, milyen volt fiatalon. Próbálkozz, mintha a nővére lennél, mutass neki sminktippeket, beszéljetek fiúkról, adj neki kölcsön ruhát egy randira... Próbálj ismerősként közeledni hozzá, értékes segítségre lelhet. Nézd az ő szemszögéből a dolgokat. Neked hogy esett volna, ha jön egy nő, apukád barátnője, és ferde szemmel méreget, hogy nem akarsz-e betenni neki?
2011. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én anno is ugyanebben a cipőben voltam. Apukám nevelt fel és a barátnője is gyakorlatilag ott lakott. Nem lettünk barátnők, úgy éltünk egymás mellet hogy nem is köszöntünk, nem hogy beszélgettünk... és sok éve már egyáltalán nem találkoztunk:-S
2011. júl. 12. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!