Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálhatna egy kamasz...

Mit csinálhatna egy kamasz lány egyedül? (strand)

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy jövő héten megyünk Balatonra.Sajnos egy barátnőmet se tudom magammal vinni mert nem férnénk el :( A szüleim nem nagyon szeretnek bejönni a vízbe de egyedül mit csinálhatnék?Ha szépen is kérem őket hogy jöjjenek tollasozni,röplabdázni vagy frizbizni egyszer ha jönnek.Valami jó ötlet?
2011. júl. 26. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
rajzolgass, menj el sétálni, nézegesd a bazársorokat, próbálj fel vicces kalapokat, (ha jó arc az eladó, jól el tudsz vele hülyéskedni ezekben) BARÁTKOZZ :D hány éves vagy?
2011. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Áááááá én is mindig egyedül unatkoztama vízben,ezek meg eljöttek a parton "dögleni".....

Majd ott megismerkedsz valakivel,a szállás környékén biztos lesz veled egykorú.Társulj be valakikhez röpizni:)))Nem te leszel az egyedüli unatkozó a strandon,majd csak találsz valakit.Jó szórakozást!:D

2011. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
menj pasizni;)
2011. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

detto ugyanez van velem is:P Ilyenkor szívás egykének lenni.

13L

2011. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen fürödj,élvezd az egyedüllétet,ha tudod élvezni.Én mindig is élveztem a vízben lévő egyedüllétet.Az annyira megnyugtatott..nagyon!

Vagy ha mégsem élvezed,akkor legyél ott kevéske fürdés után,ahol a szüleid.Beszélgess el velük!

Mi elszoktunk vinni egy családot magunkkal..csak a férj nincs mindig itthon,de az nem is baj.A nő az jópofa,azzal lehet hülyülni:D meg ott a kislányuk is,az meg el van már néha maga:D 6 éves:D

2011. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
13 vagyok..hát a szállásnál levő barátkozást nem tudom mert ott alig vannak csak egy kisebb családi ház egyik ismerősünké..de a legjobban arra emlékszek amikor először voltunk és elküldött anya egy újságért (ott a strandon egy kis újságoshoz) amikor visszavittem anyának futottam vissza mert az eladó megengedte hogy olvasgassak:) de sajnos megszűnt az a bódé :( de még gondolkozok a rejtvényekben is :)
2011. júl. 26. 20:35
 7/19 lorus ***** válasza:
100%

Ilyen kor adok hálát, hogy 3 vagyunk testvérek. Mindig tudunk valamit csinálni. De anyáék is mindig jönnek velünk a vízbe vagy játszani. Este mindig elmegyünk sétálni, várost nézni vagy társasozunk. Utána általában elmegyünk a lányokkal sétálni, bulizni.

Vigyél kártyát vagy társast amivel tudtok együtt játszani. Nézzétek meg a várost. Vigyél fényképezőgépet és fotóz. Én is mindig fényképezek.

16L

2011. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele. Bár az én szüleim szeretnek vízbe jönni. Előttem írták a sétát meg a kártyát az is jó ötlet. Mi múltkor vittük a barátnőmet is. Most sajnos nem tudjuk. Vigyél könyvet, keresztrejtvényt, zenét.

18/L

2011. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

a sétálást mindig megtesszük amikor megyünk és már elég uncsi :/ amúgy én sem vagyok egyke csak a testvérem 23 éves,a barátnőjével lakik és már nem jön velünk.

De összességében az a környék nem valami életvidám..Túl c csöndes nem mint például itthon mert itt mindig van valami

2011. júl. 27. 08:51
 10/19 anonim ***** válasza:

Amióta nyaralni járunk velem is mindig ez van.Én bementem a vízbe és ismerkedtem.Kerestem még más lányokat,akik egyedül voltak és megkérdeztem :

szia,hogy hívnak?

Minden évben találtam valakit,sőt olyan is van,akivel még mindig tartom a kapcsolatot :)

2011. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!