Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez mitől lehetsége...

Szerintetek ez mitől lehetséges? Normális ebben a korban? Engem zavar

Figyelt kérdés

Én édesanyukámmal mindig is jó viszonyt alakítottam ki. Egymás lelki támaszai voltunk, kiskoromban nagyon sokat segítettünk a másiknak, ez tartott körülbelül olyan 12 éves koromig. BArátaim se volt sok, mindenről beszámoltam neki, stb.

Utána megtetszett nekem egy fiú. Az előtt is tetszettek, de amint ez az egy megtetszett, mintha felborult volna bennem valami, elkezdtem sírni időnként otthon, folyton panaszkodtam, mintha a jó gyermekből egy pesszimistává alakultam volna át, én magam sem értem. Anyuval ennek ellenére sokat beszéltünk, csak olyan mogorvább lettem, vagy nem is tudom.

Kiszerettem abból a fiúból egy éve, de megmaradtam ilyennek. MIndeközben kaptam egy számítógépet is, egész nap előtte ülök, ha nem megyek valahová éppen, nem szeretem, ha hozzámszólnak, és nagyon bunkó avgyok anyuval és húgommal is, közben titokban vágyok a szeretetükre, és hiába hívnak bunkó vagyok, mintha "begubóznék" vagy "Védekeznék", csak nem tudom, hogy mi ellen, és nem értem, hogy mi van velem. Úgy érzem, ha nem lenne a gép, többet figyelnék rájuk, de nem bírok a függőségemről se leszokni, és nem értek semmit.

Bocsánat, ha zűrzavaros, de én magam se tudok kiigazodni ezen, olyan furcsa. Ha van valami tanácsotok, vagy hogy ez normális-e, vagy bármi hasonló, szívesen fogadom:)


2011. júl. 16. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Az mindenképp egy pozitív dolog hogy belátod a hibáidat, legyél kedvesebb a szüleidhez és nyugodtan nyílvánitsd ki az érzéseidet, amikor pedig a gép elé ülnél ée inkább menj el sétálni, fagyizni vagy bár hova, ott majd nem is fogsz gondolni a gépre, amúgy mit szoktál csinálni rajta?
2011. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat=) Az a baj, hogy kedves akarok lenni, és mintha nehézséget jelente, közben nem is, mintha valami gát lenne bennem, vagy nem tudom, elég nehéz kifejeznem, és nagyon zavar. Közben nagyon szeretem őket.

Gépen mit csinálok? Az az érdekes, hogy én sem tudom, mivel telik el ez a sok óra. GYakorikérdések , facebook, myvip, ilyenek. De nem is chatelek, és mégis röőül az idő. Annyi mindenhez lenne kedvem, de nem tudok belefogni, elmegyek a géptől, és érzem, hogy vissza kell ülnöm.

Ha barátok hívnak mostmár elmegyek velük, csak akkor meg túl keveset vagyok itthon.

2011. júl. 16. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó, hogy feltetted ezt a kérdést.

Hány éves vagy?

Én ugyanebben a helyzetben vagyok ...már az egyszem papámhoz se megyek le, mert nincs nála gép :S

2011. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is bunkó vagyok, de sokszor észre se veszem, elég rossz, de 1-2 nap gép, TV nélkül és helyreállok, de nem könnyű kibírni nélküle... :/
2011. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!