Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges merevedési zavar...

Lehetséges merevedési zavar fiatal korban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy elég nagy problémám lenne, 17 éves vagyok és a mai nap voltunk együtt a barátnőmmel először. Ő már tapasztaltabb mint én, én eddig szűz voltam. Minden nagyon jól ment teljesen fel voltam izgulva, a takaró alatt voltunk és az óvszert próbáltam feltenni, és a rövid bénázásom alatt sikerült elérnem hogy lekonyuljak és utána bármennyire is akartam egyszerűen nem lett újra erekcióm. Hihetetlenül kellemetlenül és megszégyenülve éreztem magamat, az tartotta bennem a lelket , hogy azt mondta hogy nagyon szeretés hogy őt nem ez érdekli meg, hogy mi fiúk milyen kis dolgokon tudunk problémázni. Egy jó 20 perc múlva mikor már nekiálltunk öltözködni elkezdtünk csókolózni és újra merevedésem lett. Gyorsan neki is álltunk a dolognak de akkor már nagyon izgultam és féltem, egy ideig jól ment a dolog de egy jó 6-7 perc múlva lekonyultam, pedig hihetetlenül szeretem őt és gyönyörű de egyszerűen nagyon izgultam. Szerintetek ez egy esetleges merevedési probléma vagy pedig előfordulhat hogy csak az izgalom és a megfelelésvágy miatt történt. Most csak az az egy pozitívum van hogy még mindig nagyon szeret és én is szeretem őt. Remélem megértőek lesztek és tudtok használható válaszokat adni. Köszönöm előre is!
2010. márc. 4. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes!:-)) Csak a gyakorlatlanság miatt van,meg azért,mert agyon izgultad magad.Gondolkozni,és szexelni nem lehet egyszerre,mert vagy a fejedben van vér,és akkor a farkadban nincs,vagy a farkadban van,de akkor a fejedben nincs.:-))

A párodra figyelj,ne magadra,és adja rád a gumit a lány.

Majd ha nem akarsz ennyire megfelelni,akkor menni fog.

2010. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nyugi, nyugi, nyugi! Nincs semmi baj veled csak izgultál, ennyi! Az elején előfordulhat, de nem kell kétségbe esni emiatt, 99% hogy nem szervi problémád van csak még kezdő vagy. A barátnődnek meg pirospont hogy ilyen megértő volt veled, így kell ezt, ja és ne szégyelld magad előtte, nyugodtan beszélj vele erről. Sajnos ennél többet nem tudok mondani mert én lány vagyok, ennél "gyakorlatibb" tanáccsal nem tudok szolgálni, de sok sikert a későbbiekhez! Tuti menni fog! :)
2010. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen , hát nagyon megnyugtattatok . Nekem az volt a legfőbb vágyam hogy neki jó legyen , de úgy néz ki nagyon ráparáztam. Valami tanács legközelebbre, engedjek az érzékeknek és ne az agyamat járassam? :D
2010. márc. 4. 20:30
 4/4 anonim válasza:
Elég régen írtad a kérdést. Én kérdeznék h megoldódott-e a probléma? Mert hasonló cipőben jár a barátom is, de még csak1x jutottunk olyan helyzetbe, remélem legközelebb jobb lesz és én is igykeszem nyugtatni őt :)
2010. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!