Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Igaz, hogy szinte minden...

Igaz, hogy szinte minden pasit csak a kinézet érdekel?

Figyelt kérdés
Igaz-e, hogy a fiúkat csak az érdekli, hogy mekkora a melle, meg milyen a feneke a csajnak, és szinte csak a ribancok kellenek nekik? A tinédzserekre gondolok (14-18). És hogy a szép és viszonylag tisztességes, okos lányok nehezen találnak pasit, mert gáz, ha tanulnak, és nem járnak bulizni. Kortársak! Ti mit gondoltok erről? (Fiúk is nyugodtan válaszoljanak!)
2011. júl. 22. 20:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem. Abszolút nem igaz. Lehet, hogy ezt mondják, de kérdezd csak meg akármelyiket, nagymellű ribanccal egyik fiú sem jönne össze. A "normális" lányok sokkal jobban érdeklik őket.
2011. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerre számít a külső és a belső is. Én például nem járnék valakivel csak azért mert jól néz ki, viszont olyannal valószínűleg nem kerülnék közeli kapcsolatba aki nem szép egyáltalán. szép mell, szép segg nem fontos nekem. A bulizós dologban viszont látok némi igazságot. 2 csoport van például az osztályomban: az egyik azok akik eljárnak otthonról gyakran, partyzunk, sörözünk ilyenek( barátaim), és van a másik fél akik otthon ülnek, tanulnak, kockulnak egész nyáron és semmi élményben nincs részük( nincs nagy bajom velük, azokat utálom nagyon akik beszólnak azért, merthogy mi milyen züllöttek vagyunk, csak a drog csak a pia stb...). És mivel az otthonülős csoport nem jár el, nem is ismeri meg őket senki, nehezebben lesz barátjuk.
2011. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mit gondolok erről? Gáááázzzz!!!!
2018. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!