Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez félreérthető külső szemmel?

Ez félreérthető külső szemmel?

Figyelt kérdés

Lassan két hete ismerek egy fiút, nagyon jó barátok lettünk, találkoztunk is már. Becézgetjük egymást, "dráága" "édes" "szivi" ...

Mióta találkoztunk, azóta nagyon hiányzik nekem és én is neki, s ezt egymás tudtára is adjuk (még azt is, hogy hiányzik a hangja / hangom ). De mikor barátnőimnek beszélek erről, azt hiszik, hogy járunk meg szerelmesek vagyunk. Pedig hát egyáltalán nem.


2011. júl. 23. 09:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Az alapján amit leírtál én is azt hittem hogy szerelmesek vagytok.
2011. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja, hogy nem érez szerelmet, de azt hiszem, hogy én sem. Néha eszembe jut, hogy "mi lenne ha...?" , de utána kiverem gyors a fejemből.
2011. júl. 23. 09:46
 3/18 anonim ***** válasza:

Hidd el, lehet ez még egy szép szerelem kezdete! :)

2 hét nem olyan sok idő, hogy szerelmesek legyetek, de a leírás alapján úgy tűnik mindkettőtöket megfogott valami a másikban, ez bizony már jó jel. Talán már vonzódtok is egymáshoz, csak még nem vagytok teljesen biztosak magatokban, egymásban.

Majd az idő igazolja, de egy tanácsom lenne: nem kell kiverni a fejedből a gondolokat, ha eszedbe jut, hogy mi lenne ha együtt lennétek, annak meg van az oka, nem véletlen.

16/L

2011. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
A drága, az még csak elmegy barátok között, de az édes, pláne a szivi, már túlzás!
2011. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy a srác nem hiszi azt hogy jártok ? Megesik !
2011. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is mókuskámnak, cicukámnak hívok sokmindenkit, akikkel nem járok:)
2011. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Honnan tudom, hogy a srác nem hiszi azt hogy járunk? Hm... Én megbízom benne, ő is bennem, nem hazudtunk még magunkról egymásnak, sőt sok közös is van bennünk.

De találkozásnál ugyan nem kettesben voltunk, hanem osztálytársakkal, de semmi olyant nem csinált, ami azt sugallaná, hogy szerelmes belém.

2011. júl. 23. 19:40
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagyok akkor elég félreérthető.
2011. júl. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
vagy nem vagyok:D
2011. júl. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még belülről is félreérthető.
2011. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!