Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy szerezhetnék fiú barátoka...

Hogy szerezhetnék fiú barátokat? :\\

Figyelt kérdés
Vannak fiú barátaim de őket nm nagyon szeretem v nem vagyok velük nagyon jóba..És vannak olyan fiúk akik elég szimpatikusak és azon gondolkozok h bejelöljem e őket facebokoon..De hogy lehetnék velük jóba? Nem tudom miket beszélgessek velük..mert akárhányszor ráírok egyikre akkor annyi szia mizu? megyek szia.. ennyi a beszélgetés:S Ötletek? 13/L
2011. júl. 25. 01:37
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

1.: Ha nem szereted őket akkor nem a barátaid:)


2.: Fiú barátokat nem lehet Facebookon szerezni, mert azt hiszik, nyomulsz. Figyeld ki, merre szoktak lógni, te is legyél ott sokat és kész, egyszer úgyis szóba elegyedtek;)


13/L

2011. júl. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát szoktam arra lenni sokszor amerre ők..:S de nem szoktunk soha beszélgetni még köszönni se:S pedig már elég sokszor találkoztunk...remélem értitek mert ezt nem nagyon tudom így elmagyarázni:S
2011. júl. 25. 01:51
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sok fiú barátom van, mert nem próbálok meg lány lenni nekik, csak barát. Igen, ne nyomulj! Én már ott tartok, hogy ha szomorú vagyok, vagy valami bajom van, akkor a fiúk jönnek oda és beszélgetnek velem, meg engem küldenek, hogy beszéljek velük mindenféle esetben. Ha valamelyik barátnőmnek tetszik valamelyikőjük, az én feladatom, hogy megmondjam nekik, ha őnekik tetszik valaki ,akkor is én vagyok kb. az egyetlen, és kikérik a véleményemet... pedig nem csinálok mást, csak vagyok és nem próbálok meg "csajként" viselkedni. Hidd el, ebben a korban ezzel többet érsz el, mert később lassan elkezdenek rád más szemmel nézni, és akkor te leszel az első, akit észre fognak venni. Nekem ez a tapasztalatom.

Remélem ,segítettem.

2011. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Arra még nem gondoltál,hogy nem akarnak veled jóban lenni?

Nem feltétlenül benned van a hiba,hanem ők nem akarnak csaj barátot.:D Keress olyan fiúkat akik barátkoznak.:D

2011. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

keress új barátokat *.* :D hol laksz?


14/F

2011. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ja hol laksz

13/F

2011. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jászberény:D
2011. júl. 25. 17:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem normális értékrendű, káros szokásoktól mentes fiúkkal nem lehet diszkóban, kocsmákban, utcán és hasonló helyeken megismerkedni. Az én barátaim, cimboráim (berényiek is vannak köztük) például önvédelmi harcművészetet tanulnak és túraszervezetekbe járnak. Ez nem azt jelenti, hogy begyepesedett, kétajtós szekrény-méretű pofozógépek (mint a konditermek törzsvendégei), mert ezek a gyakorlatok nem erről szólnak, hanem főleg a testi-lelki kiegyensúlyozottságról, hitről, önfegyelemről és persze az egészséges testmozgásról. Ők annyira vicces, mulatságos emberek, hogy ha egy túrán, táborban valamelyiküket keresem az ebédszünetben, csak megállok fülelni és oda megyek, ahonnan a leghangosabb röhögések hangzanak. S lám, meg is találtam a jászokat :-)

De persze lehet velük komolyan is beszélni, mert tájékozott, értelmes és segítőkész legények.


Az önvédelem hasznos dolog, nem leszel tőle kigyúrt szörnyeteg, de megnő az önbizalmad, mert nem fogod magad annyira védtelennek érezni, feszesebb lesz a tested és lelkileg sokkal kiegyensúlyozottabbá válsz.

Jászberényben az egyik ilyen lehetőség itt van:

www.yakuzakse.hu

De van még sok más lehetőség is, csak szét kell nézni egy kicsit! Sok sikert!

2011. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy dolgot mondok a "Facebook" az nem jó semmire.
2011. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!