Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szerezhetnék új barátok...

Hogyan szerezhetnék új barátokat? Egy kis segítség kéne.15/L

Figyelt kérdés
Sziasztok. :D 2 hét és ballagok de az osztályommal nem igazán voltam jóba, és szinte senkivel se fogom tartani a kapcsolatot ballagás után. kb. 3 haverom van a sulin kívül. Honnan szerezhetnék új barátokat a nyári szünetben? Nem szeretnék oda menni az új suliba úgy hogy nincsen meg az a társaság ahová járok. :) Szóval szeretnék új embereket megismerni. (Még valami: nem szeretem azokat az embereket akik csak annyit tudnak kibökni facebookon, hogy: Mizu aha semmi ja oké jó...és másnap már ölelget is a suliban mintha olyan nagy spanok lennénk.) Köszi a segítséget :D
2011. máj. 25. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
melyik városban laksz?
2011. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném közzé tenni itt. Elég legyen annyi hogy Tolna megye.
2011. máj. 25. 15:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szekszárd?:D
2011. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

áhh csak azért kérdeztem mert ha közelebbi lennél tudnék segíteni.

amugy szerintem járj el bulizni. szórakozóhely stb.

nyáron fesztiválok aztán amjd ott kialakul

2011. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem Szekszárd.
2011. máj. 25. 16:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor 8.-os voltam nálunk úgy volt, hogy ahova jöttem középsuliba május végén volt az orvosi vizsgálat, júniusban pedig a beiratkozás. Így már tudtunk egymáról néhány dolgot és nyáron is beszélgettünk, találkoztunk, hülyéskedtük. Így ősszel már nem voltunk idegenek egymásnak:)Ez a te esetedben is hasznos lehet.

Ezenkívül akár egyedül akár a haverjaiddal elmehetsz stradraa, moziba, kiránduni stb. Ha látsz számodra szimpatikus fiatalt nyugodtan menj oda hozzá, mondd, hogy szimpatikus volt számodra és szeretnéd megismerni, hátha ez egy jó barátság kezdete lesz.

A legfontosabb, hogyha valaki szimpatikus nyugodtan menj oda hozzá. Persze, valószínűleg lesz, aki elutasítóan viselkedik, de nem szabad az első negatív kritika után feladni! Hidd el, lesznek olyanok, akik kíváncsiak lesznek Rád!

16/L

2011. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a táborok jó lehetőségek. :D És a legfontosabb: Add magad! ;)
2011. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tolna megyei vagyok én is, 14 éves lány... Ha véletlenül egy városban laknánk, akkor mondjuk így. :D

Amúgy járj sportolni, közösségbe, ha társaságban vagy akkor igyekezz megismerkedni ismeretlenekkel is (mármint a barátaid haverjaival), Facebook-on keress rá leendő osztálytársaidra és szervezz velük programokat...

2011. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a francnak? Úgyis elhagynak!
2011. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Küldj nekem egy email-t és jelölj be Facebookon :D Én Hajdú-Bihar megyei vagyok, de ha jófej vagy nem érdekel hol laksz :D Nekem is kellenének barátok szóval hajrá :) 15/L
2011. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!